نتایج جستجو برای عبارت :

بازی GTA VI احتمالا به‌زودی معرفی خواهد شد

می‌دونم
احتمالا دیر شده
احتمالا برای خیلی‌ها اهمیتی نداره
احتمالا خیلی‌ها گوش نمی‌دن
احتمالا به خیلی‌ها بر می‌خوره
احتمالا تاثیری نداره
احتمالا توجه نمی‌شه
و احتمالا غیره و غیره
اما لطف بفرمایید اجازه ندید
کل‌کشیدن
در مراسم موالید حضرات آل‌الله علیهم‌السلام
رسم بشه
شاید بعدا درباره‌ش مفصل نوشتم
لکن علی‌الحساب
به این توصیه‌ی برادرانه و پدربزرگانه
التفات داشته باشید؛
هزار نکته‌ی باریک‌تر ز مو اینجاست!
[قلب][لبخندمحبت‌آمیز]
 اپل احتمالا در حال تولید نسخه RED اپل واچ 5 است
بر اساس شواهدی که توسط وب‌سایت فرانوسی WatchGeneration کشف شده است، اپل احتمالا در حال آماده شدن برای عرضه مدل RED از سری ۵ اپل واچ در سال آینده میلادی است. در گزارش این وب‌سایت آمده، اپل واچ PRODUCT) RED) برای مدت کوتاهی در یکی از پایگاه‌های داده نامشخص اپل ظاهر شده و بدنه آلومینیومی داشته است.
سلام
از اونجا که احتمالا متوجه شدید که من حدود ۲هفته‌ای پست نذاشتم دلیلش کنکور ارشدی هست که فردا دارم و الانم اومدم بگم که دعا کنید و این صوبتا
ایشالله بعد کنکور میام و پست‌های قبلی‌تون و احتمالا دعوت‌هایی که بابت چالش‌ها شدم(فقط از رو عنوان ها ی چیزایی فهمیدم دقیق‌ش رو نمیدونم می‌خونم احتمالا متوجه می‌شم) رو ی واکنشی نشون میدم
در آخر هم که دعا کنید دوستان:)
خدایا من باز به کمکت احتیاج دارم؛
باز یعنی تقی به توقی خورده!
طی چند ماه گذشته شایعات گسترده‌ای پیرامون به‌کارگیری یک حسگر TOF سه‌بعدی در قسمت پشتی آی‌فون‌های سال 2020 اپل منتشر شد و اکنون بر اساس اظهارات وبسایت Fast Company به‌نظر می‌رسد که حداقل یکی از مدل‌های پرو آینده آی‌فون قطعا با چنین مشخصه‌ای روانه بازار خواهد شد.بر اساس گمانه‌زنی‌ها مدل اقتصادی آی‌فون 12 فاقد حسگرهای سه‌بعدی در پشت دستگاه خواهد بود و این هندست کماکان از پیکره‌بندی دوربین دوگانه استفاده می‌کند. آی‌فون 12 پرو همانند مدل نسل ق
یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات در گفت و گو با ایسنا تایید کرده که با دریافت مجوزهای لازم، اینترنت خانگی تهران و تعداد زیادی از کلانشهرهای کشور تا دقایقی دیگر برقرار خواهد شد.

اینترنت تلفن همراه؛ احتمالا فردا صبح

همچنین در خبری دیگر از ایران آنلاین، یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد احتمالا تا فردا صبح اینترنت تلفن همراه در کشور وصل خواهد شد.

اینترنت خانگی چند استان برقرار شده
ادامه مطلب
یک آرایش چشم جذاب و اصولی می‌تواند چهره شما را به طور محسوسی جذاب‌تر نشان دهد. علاوه بر این، با استفاده مناسب از ابزارهایی مانند خط چشم و ریمل، نه تنها چشمان شما درشت و زیباتر به نظر می‌رسند، بلکه میکاپ کلی صورت شما نیز تا حد زیادی بهتر جلوه خواهد نمود.
اما از سوی دیگر، اگر در آرایش چشم خود اشتباهاتی را مرتکب شوید احتمالا نه تنها نتایج خوشایندی نصیب‌تان نمی‌شود بلکه حتی ممکن است پیرتر به نظر برسید. در این مقاله قصد داریم شش مورد از اشتباها
جالبه وقتی سراغ یه نفر که با هاش قطع ارتباطیم مریریم و چکش میکنیم. دو تا اتفاق رخ میده احتمالا 
اول اینکه ما حرص میخوریم‌ 
چرا؟
چون که ما داریم به اون فرد طبق قانون بازی های روانشناسی اپتیاز میدیم و اون پاسخی نمیده احتمالا چون اصلا ما رو نمیشناسه.
دو اینکه یاد اتفاقات گذشته ممکنه عصبیتون کنه.
بهر حال به قول دکتر چاووشی زندگی پر از ابهامه.
مهم اینه که خودتون رو باهاش تطبیق بدین.
انعطاف پذیر باشین
تذکرة الاولیاء نوشته ی عطار نیشابوری کتابی است شیرین و نغز که به معرفی اولیای الهی، شرح حال، زندگی و مرامشان می پردازد. این کتاب تیمناً و تبرکاً با شرح مختصری از حال و مرام امام صادق شروع شده و به امام محمد باقر علیهما السلام ختم می شود. سال ها قبل جناب امیرخانی گفته بود اگر بخواهیم اخلاق را به جامعه بازگردانیم باید خواندن گلستان سعدی را اقامه کنیم و چنانچه بخواهیم به آیین جوانمری بازگردیم می بایست تذکرة الاولیاء عطار را به پای داریم.
غ
چهارشنبه سوری برای من همیشه از آن شب هایی بوده که همه شب های سال یادم می آید آدم ها اتفاق ها شرایط گذشته نامعلوم بودن آینده خواسته ها زندگی دوست داشتن های بی جواب نگاه های یک طرفه حس های یک طرفه کتاب های خوانده نشده نوشته های نوشته نشده اتفاق های نیفتاده و داشته ها ...
آخ از داشته ها همین داشته هاست که آدم را سرپا نگه میدارد حتی اگر حواسمان نباشد مثلا حواست نباشد برای همین نفس کشیدن کلی فرآیند انجام میشود که اره قضیه خیلی علمی شد داشتم فکر میکر
امروز درباره وصل شدن اینترنت موبایل در اصفهان، شیراز، کرج و کرمانشاه صحبت کردیم و دیدیم که ۲ استان دیگر باقی مانده است. استان های خوزستان و سیستان‌وبلوچستان هنوز اینترنت ندارند. امشب گفته می شود زمان وصل شدن اینترنت خوزستان احتمالا شنبه ۹ آذر ۹۸ باشد. در ادامه با عبیاتی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم
طبق اخبار غیررسمی به گوش می رسد که زمان وصل شدن اینترنت خوزستان احتمالا شنبه ۹ آذر ۹۸ باشد. این در حالی است که کاربران در این استان پس از
اطلاعیه فوری فعالان فضای مجازی احتمالا از امروز عکس و فیلمهایی از مردم : عراق لبنان فلسطین سوریه افغانستان و دیگر کشورهای مقاومت و منطقه منتشر شود که مردم این کشورها از این واقعه خوشحال هستند و یا پایکوبی میکنند و یا کلیپ و عکسهایی بر ضد شهید والا مقام سلیمانی منتشر کنند دقت کنید که برش فیلمها و استفاده از تصاویر ارشیوی در دستور کار ضد انقلاب است بدلیل ضعف رسانه ای در بیشتر کشورهای محور مقاومت احتمالا اخبار منفی زیادی منتشر خواهد شد امریکا
بالاخره انتظارها به سر رسید و اپل دعوتنامه مراسم معرفی آیفون ۲۰۱۹
را ارسال کرد. طبق این دعوتنامه، مراسم معرفی این آیفون‌ها که احتمالا با
نام آیفون ۱۱ شناخته خواهند شد، در تاریخ ۱۹ شهریور ماه و در سالن استیو
جابز در مقر اصلی اپل در کوپرتینو کالیفرنیا، برگزار خواهد شد.
ادامه مطلب
تحلیلی از آخرین تمرینات بارسلونا: 
آنطور که مشخص است گریزمان جایگزین سوارز خواهد شد. گریزمان، شماره 9 بارسا مقابل گرانادا خواهد بود.
در کنار او #مسی قرار خواهد گرفت. لئو مسی با آزادی کامل در خط حمله خواهد بود و در سمت راست قرار خواهد گرفت. سومین عضو در خط حمله فاتی خواهد بود! بازیکنی که توسط والورده شناخته شد و ممکن است توسط ستین به ستاره تبدیل شود. کارلوس پرز یکی دیگر از گزینه های نیمکت است! او احتمالا در نیمه دوم به جای فاتی به بازی خواهد آمد.
پلی استیشن 5 ، نام رسمی کنسول نسل نهمی سونی است که متاسفانه شرکت سونی هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار این محصول جدیدش اعلام نکرده اما خبر منتشر شده حاکی از آن است که چیزی تا انتشار نمانده. قیمتش هم هنوز اعلام نشده. 
کنترلرش هم با پیشرفت های چشمگیری روبرو شده.
تا تابستون منتظر بمونید احتمالا تا اون موقع منتشر شده
پس پولاتون رو بذارید تو قلک احتمالا گرونتر از PS4 باشه
+ دیشب بعد از مدت‌ها خوشحالِ خوشحال بودم. اون قدر خوشحال که حس می‌کردم صورتم داره می‌درخشه و هرکی بهم نگاه کنه همه چیز رو می‌فهمه. می‌فهمه که خوشحالم و سبکم و نمی‌تونم جلوی اون لبخند احمقانه‌م رو بگیرم. خوشحالیه تا همین الان هم ادامه داشته، خدا رو شکر.
+ جواب فرهنگ رو ندادن. گفتن فردا یا پس‌فردا زنگ بزنید. مسخره کردن خودشونو!
+ این آهنگه رو هم گوش بدید. از اوناییه که یه حس خوب توام با عذاب وجدان بهم می‌ده. احتمالا چند وقت دیگه هم عذاب وجدانه
سامسونگ پارسال با معرفی گلکسی باد که همزمان با گلکسی اس ۱۰ معرفی شد بسیاری را به شگفتی واداشت، چون این محصول نه تنها نسبتا ارزان به حساب می‌آمد بلکه از نظر کیفیت هم در سطح خوبی قرار داشت. حالا مدتی است که اخباری درباره نسخه جدید این دستگاه شنیده می‌شود؛ نسخه‌ای که احتمالا از قابلیت حذف فعال نویز پشتیبانی می‌کند.
به گزارش ایوان بلس، سری جدید هندزفری بیسیم سامسونگ که احتمالا گلکسی باد پلاس نام می‌گیرد، همزمان با گلکسی اس ۱۱ معرفی خواهد شد
طی آخرین تفال‌هایی که به دیوان حافظ زدم، به این نتیجه رسیدم که احتمالا اون آدمی که حافظ قبلا مژده‌ی حضورش در زندگیم رو می‌داد و اطمینان می‌داد که به زودی سر و کله‌ش پیدا میشه، بر اثر کرونا خواهد مرد!
چون تازگی‌ها حافظ فقط بحث رو عوض می‌کنه و راجع به این که باید خدا رو عبادت کنم و خلق نیکو داشته باشم حرف می‌زنه :|
+ عیدتون مبارک:)
احتمالا سامسونگ گوشی‌های سری جدید خود را با نام‌گذاری جدیدی ارائه و از الگوی متفاوتی پیروی خواهد کرد.

سری  گلکسی اس ۱۱ سامسونگ، پرچم‌دار سال آینده کره‌ای‌ها، ممکن است با نام دیگری معرفی شود. درواقع، سامسونگ ممکن است پرچم‌دار سری آینده گلکسی اس سامسونگ را گلکسی اس ۲۰ بنامد؛ درنتیجه از نام گلکسی اس ۱۱ خبری نخواهد بود. بسیاری شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی موبایل نام‌گذاری این‌چنینی را در پیش گرفته‌اند و ظاهرا سامسونگ نیز از این الگ
احتمالا سامسونگ گوشی‌های سری جدید خود را با نام‌گذاری جدیدی ارائه و از الگوی متفاوتی پیروی خواهد کرد.

سری  گلکسی اس ۱۱ سامسونگ، پرچم‌دار سال آینده کره‌ای‌ها، ممکن است با نام دیگری معرفی شود. درواقع، سامسونگ ممکن است پرچم‌دار سری آینده گلکسی اس سامسونگ را گلکسی اس ۲۰ بنامد؛ درنتیجه از نام گلکسی اس ۱۱ خبری نخواهد بود. بسیاری شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی موبایل نام‌گذاری این‌چنینی را در پیش گرفته‌اند و ظاهرا سامسونگ نیز از این الگ
احتمال برگزاری آزمون استعدادهای درخشان بعد از ۱۵ خرداد
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان:
برای اعلام زمان آزمون باید منتظر بمانیم تا ببینیم ستاد کرونا چه زمانی اجازه برگزاری آزمون را می‌دهد. پیش فرض ما این است که آزمون در خرداد ماه برگزار خواهد شد و امیدواریم تا آن زمان مشکل برطرف شود.
احتمالا آزمون مدارس استعدادهای درخشان بعد از ماه مبارک رمضان و تقریبا بعد از ۱۵ خرداد ماه برگزار خواهد شد.
احتمالا میرم که اولین درس افتاده م رو بعد از این همه سال درس خوندن و درس دادن و دانش آموز و دانشجوی برتر بودن,ساعت ۸ امتحان بدم و اگه استاد نمره م رو تا حد مشروطی بالا نیاره احتمالا اولین ترم مشروطی و به تبع یکسال عقب افتادن فارغ التحصیلی و زندگی رو خواهم داشت
( ́ ̀ )
وبسایت اصلی شرکت در حال طراحی می باشد و با توجه به حساسیت و وسواس مدیریت ژنکو در این مورد خاص، احتمالا این پروژه کمی طول بکشد. تا زمانی که سایت اصلی شرکت آماده شود، این وبلاگ محلی است که اخبار و پیام های ژنکو به نظر دوستان خواهد رسید.
وبسایت اصلی شرکت در حال طراحی می باشد و با توجه به حساسیت و وسواس مدیریت ژنکو در این مورد خاص، احتمالا این پروژه کمی طول بکشد. تا زمانی که سایت اصلی شرکت آماده شود، این وبلاگ محلی است که اخبار و پیام های ژنکو را به اطلاع مخاطبین خواهد رساند.
اینم از نقشه ی خونه ی رویایی من ... 
تنها جایی که میتونه براتون سوال بشه احتمالا تو اتاق خواب اون گوشه جای خواب آنتراکس ئه ... 
آنتراکس سگ منه ، که سر تا پا مشکیه ....
احتمالا هم از نژاد شیواوا باشه :) 
+عکس رو اول فرستادم برای تسنیم ...
گفت دوست داری خونه ات کدوم شهر دنیا باشه ؟ 
فکر میکنین جوابم بهش چی بود ؟؟؟ 
بنزینکمتر از یک ماه دیگر بنزین دو نرخی و مجددا سهمیه‌بندی خواهد شد. این تصمیم در شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا اتخاذ شده است.قیمت بنزین سهمیه‌ای افزایش چندانی نخواهد یافت و میزان آن احتمالا کمتر
از ۳۰ درصد خواهد بود. در عین حال قیمت دوم بنزین نیز فاصله زیادی با قیمت
اول ندارد.
ادامه مطلب
قرارد شد درباره یه ریک و اتفاق هایی که این چندسال براش افتاده  بگم  تا چشم بهم بزنید سه گانه های Walking Dead شروع میش و میشون هم  از سریال خارج  میسه و تنها چند قسمت تو یه فصل دهم هیت و احتمالا میره که دنبال ریک بگرده  سرنوشت سریال برمیگرده  به این سه گانه  میتونه  حتی سریال  تموم  شه  و یا میتونه شخصیت هایی رو حذف کنه  یا شخصیت جدید اضافه کنه... احتمالا  ریک  کلن عوض شده باشه! شاید هم تو کما  بوده و حافظش رو  از دست داده باشه!  هر بلایی میتونه  سر ر
براساس جدیدترین ادعای یکی از افشاگران نسبتا تامین و خوش نام، اپل مشیت دارد ۸ سپتامبر ۲۰۲۰ (۱۸ شهریور ۱۳۹۹) با برگزاری مراسمی آنلاین گوشی های خانواده ی آیفون۱۲ را رسما رونمایی کند. طبق گفته ی این افشاگر، اپل واچ سری ۶ نیز در همین مراسم معرفی خواهد شد. ظاهرا اپل اراده دارد ماه اکتبر رویداد دیگری بخاطر رونمایی محصولات جدید برگزار بطی ء. این رویداد که موافق ادعای افشاگر مذکور برای ۲۷ اکتبر ۲۰۲۰ (۶ آبان ۱۳۹۹) تعیین شده، محفلی بخاطر رونمایی آیپد پ
با سلام خدمت طلاب مدرسه حاج ملاصادق مجتهد قمی
ضمن آرزوی صحة و سلامتی برای شما و خانواده گرامی به استحضار می رسانیم بدلیل مشکلات پیش آمده به علت ویروس و تعطیلی مدارس از این پس آموزش بصرت مجازی و احتمالا بصورت وبینار خواهد بود..

همه ی برنامه های مدرسه در این راستا در این صفحه اعلام میگردد.
یکی از گوشی های جدیدی که اپل درصدد عرضه آن است آیفون ۱۱ پرو نام دارد که رونمایی از آن در نیمه اول شهریور ماه رخ می دهد و به تازگی اطلاعاتی از آن در فضای مجازی منتشر شده است.
به نقل از آسین ایج، منابع مطلع از عرضه سه مدل تازه از آیفون خبر می دهند و می گویند ابعاد نمایشگرهای آنها ۵.۸، ۶.۱ و ۶.۵ اینچ است. نمایشگر مدل ۶.۱ اینچی احتمالا از نوع ال سی دی خواهد بود.
ظاهرا اپل قصد ندارد تغییرات عمده ای در طراحی آیفون های جدید خود ایجاد کند و احتمالا مهم ترین
مست و ناهشیار به این می‌اندیشم که منحصرا در به یاد آوردن تو هشیارم. تو را تصور می‌کنم بدون این که سنگینی سر و پرتی حواس‌ام وقفه‌ای در به یاد آوردن زیبایی‌ات وارد کند. زور هیچ چیز در زندگی‌ام نمی‌تواند به تو برسد و در من، هیچ چیز نمی‌تواند دوست داشتن‌ات را به تعویق بیندازد......سال‌ها گذشته. سال‌های زیاد هم خواهد گذشت. اما من هیچ وقت از دوست داشتن‌ات دست برنخواهم داشت. این دیوار نامرئی میان ما هیچ گاه از بین نخواهد رفت. هیچ تلاشی هم برای ف
توضیح کلی در رابطه با برنامه ی شاد 
دانش آموزان ساعت ۹ در برنامه ی شاد آنلاین باشند احتمالا طبق برنامه ی درسی قبل پیش خواهیم رفت.
تا حالا سه گروه زبان، فارسی و هنر برای شاد ساخته شده است.
معلمان احتمالا از جایی که خودشان درس دادن،درس دادن را ادامه میدهند.
کلاس ۸۰۱ شهید غفاری ۱ 
ادامه مطلب
امروزه پیش دماغ های بسیاری ویندوز Core OS را سیستم عاملی برای دستگاه های قبیله بعدی مایکروسافت مشابه سرفیس هاب و هولولنز و دستگاه تاشو با دو صفحه ارائه می دانند.مقاله های مرتبط:همه چیز درباره ویندوز Core OS؛ آینده جهیز عامل مایکروسافتWindows Core OS احتمالا جهیز عاملی با رویکرد ابری خواهد بودبرابر یاوه اخیر، مایکروسافت قصد دارد در رویداد دوم اکتبر (دهم مهر) درباره ی وسیله تاشو با دو صفحه نمایش با اسم اشاره «قنطورس» (Centaurus) گفتگو بطی ء.چند روز قبل، سی
خب خب اول مرسی از دعوتت گل پسر 

خب اول بیست سال ایندم جوری ک دوست دارم باشه رو میگم بعد واقعیت 

دوست داشتنم اینه که مهاجرت کرده باشم انگلیس تو گرینویچ کار کنم.دو تا جوجه فسقلی داشته باشم.یه زندگی ساده و شیک 
دلم میخواد همه خانوادم همرام باشن 
شاید یه خونه ویلایی داشته باشم و یه ماشین که اصلا به شخصیتی که دارم نمیخوره 
احتمالا شوهرم یا کچل یا مو فرفری 
دو تای بچم بزرگ دختر و کوچولو پسر باشه 
احتمالا موهامو کوتاه کرده باشم و تپل شده باشم 

واق
اولین روز ماه محبوبم باید زیبا بگذره. متاسفانه خیلی درس دارم و برای این حجم درس داشتن خیلی خسته‌م. آخرای ویس دکتر مکری رو گوش ندادم که قرار بود بگه چجوری یه کار هدفمند رو به هبیت تبدیل کنیم تا ازمون انرژی نگیره. که درس خوندن رو تبدیل به هبیت کنم که انقدر انرژی نگیره.
+ تلویزیون روشن بود و یه فیلم دوزاری داشت برا خودش پخش می‌شد. دختره گفت دارم سعی می‌کنم تاکسی بگیرم  ولی نمی‌تونم. شما می‌تونین برام تاکسی بگیرین؟ پسره گفت: "کجا می‌خواین برین؟"
«برنامه‌نویس‌ها خجالتی هستند». «گیک‌ها احساسات ندارند.»‌ و «گیمرها از ضعف مهارت‌های اجتماعی رنج می‌برند». ظاهرا انسان قرن بیست‌و‌یکمی بیشتر از هر زمان دیگری علاقه دارد همه‌چیز را دسته‌بندی کرده و ویژگی‌های مشخصی را به هر کدام اختصاص دهد. شما هم احتمالا بارها جملاتی مشابه این را می‌شنوید، می‌خوانید یا حتی به زبان می‌آورید. گاهی به خصوص در شبکه‌‌های اجتماعی و شاید هم دورهمی‌های خانوادگی، این نام‌گذاری‌ها و دسته‌بندی‌ها به ان
دانلود قسمت های جدید سریال ایرانی مانکن
دانلود سریال مانکن قسمت 1 تا 3

از دوم شهریور ماه قرار است سریال ایرانی مانکن به نمایش درآید.
این سریال که با بازی بازیگران سرشناس سینمای ایران ساخته شده است و اثری هنری اجتماعی و عاشقانه محسوب می شود. احتمالا بتواند فروش بسیار بالایی را ازان خود کند.
قسمت اول این مجموعه را گفته اند 2 شهریور ماه ببینیم
احتمالا رمز پیش فروش در همین تاریخ عرضه خواهد شد.
زندگی آدم ها میتواند دستخوش عشق ها و اتفاقات زیادی ب
اگه بخوام فک کنم و ببینم 20 سال دیگه چی میشم، احتمالا به این دوتا نتیجه میرسم:
1.موفق نشم مامان بابامو راضی کنم که برای آیدل شدن برم کره و نویسنده شدم، اومم احتمالا با همه کتابام و آهنگام و عروسکام(نخندین من 14 سالمه و عاشق عروسکمXD تنها ویژگی دخترونه که توی من مونده همینه) توی یه خونه بزرگ توی تهران زندگی میکنم و داستانامو مینویسم،
تا اون موقع حتما یه دور کره و ژاپن رفتمو کلی عروسک و وسیله و بند و بساط از کی پاپ و انیمه گرفتم، و هنوزم مطمئنم تو او
بسم الله

اگر تهران بودم به لیست وحدت رأی می‌دادم؛ البته احتمالا منهای سه - چهار نفر، به‌علاوه‌ی سه‌ - چهار نفر: یامین‌پور، رسایی، شهبازی، علی جعفری.
حالا که شیرازم احتمالا به ترکیبی از لیست جبهه‌ی پایداری و شورای ائتلاف رأی می‌دهم؛ شاید چهار نفر از این پنج‌تا: غلامحسن اسکندری، حسین پارسایی، روح‌الله نجابت، جعفر قادری، و خانم طاهری.

پ.ن. قسمتی از پیامک یکی از رفقایم:
راستش من روی هیچ واجبی ترس ندارم. چون مسئله ی خودمه. یعنی می دونم خدا
باتری گلکسی باد پلاس 50 درصد بیشتر می‌شود
گلکسی باد پلاس با شماره مدل SM-R175 احتمالا سال آینده میلادی همزمان با معرفی سری گلکسی اس ۱۱ معرفی خواهد شد. این یعنی اگر شایعات درست باشد، روز ۲۹ بهمن می‌توانیم رسما با این ایرباد بیسیم آشنا شویم.
۲۰ حرفی که نباید به طراح گرافیک گفت ولی احتمالا می‌گویید

طراحی در دفترِ کار گاهی سخت می‌شود. این را می‌دانیم، چون از طراحان پرسیده‌ایم.بله می‌دانم. گاهی ارتباط برقرار کردن با طراحان گرافیک کار سختی است. آنها اصطلاحات و نرم‌افزارهای خاص خودشان را دارند که ممکن است شما سر در نیاورید. برای همین مهم است که سوالات درستی بپرسید که به پیشرفت پروژه و رسیدن به یک نتیجهٔ رضایت‌بخش برای همه کمک کند.

۱. نگویید: «هنوز متن را تکمیل نکرده‌ایم، ولی
پل گالاتا در استانبول
درست است که رستوران ماهی در زیر پل گالاتا چشم انداز بی نظیری دارد و احتمالا وسوسه تان خواهد کرد که در آن غذا بخورید! اما به شما توصیه می کنیم که در استانبول به دنبال رستوران هایی باشید که خود محلی ها در آن ها غذا می خورند!  پس از آفر تور استانبول پس بهتر است برای خوردن ماهی به قایق ماهی فروش های امینونو بروید و بهترین خوراک ماهی زندگیتان را تجربه کنید. شما این قایق ها را می توانید در پایین پل گالاتا رو به روی بازار ادویه پی
بزرگ شدن را اگر در عالم نسبیت بخواهیم تعریف کنیم
بسته به فرد، زمان و مکان معنای متفاوتی خواهد گرفت...
در این روزهای من احتمالا معنی اش می‌شود که بفهمم برای خانه تکانی نبااااااااااید همه خانه همزمان تکانده شود...
می‌شود ذره ذره حانه تکانی کرد و در بخش‌های دیگر آب از آب تکان نخورد... 
میشود اگر لابتدیل لخلق الله را به حکم یغیروا ما بانفسهم دگروکون شود...
لکن شما برای رویداد جمله قبل دعا بفرمایید

چرا ایمیل بسازم؟
داشتن یک آدرس ایمیل مانند داشتن یک خط تلفن و یا یک آدرس پستی فیزیکی با اهمیت هست و احتمالا لازم باشه سالهای سال با همون یک آدرس کار کنید و این آدرس راه دسترسی به شما باشه. خرید اینترنتی، عضویت در سایتها، عضویت در خبرنامه ها و خیلی کارها شما را مجبور خواهد کرد به سمت ساخت و داشتن یک ایمیل معتبر بروید.
شادمان بودن وضعیتی ناخودآگاه است؛ توجه بیش از اندازه به آن، دستیابی به آن را بسی دشوارتر خواهد کرد. چنان که "جان استوارت میل" گفته است: " کافی است که از خود بپرسید که آیا شادید تا دیگر شاد نباشید."شادمانی آن چیزی نیست که احتمالا شما فکر می‌کنید. این پنداری طبیعی به نظر می‌رسد که شادمانی را معادلِ لذت بدانیم؛ در حالیکه لذت گذراست و شادمانی وابسته است به چیزهایی مانند کرامت، عزت‌نفس، تعهد و مسئولیت‌پذیری. ارسطو این را دریافته بود که اظهار کرد
همسایه خانه رو به رویی بادبادک هوا کرده البته موفق آمیز نبود فقط لحظه‌ای بالا آمد و سقوط کرد احتمالا کیس مناسبی است برای اینکه ایمان بیاوریم دنیا هنوز قشنگیاشو داره. البته جدی داره چند روز پیش گربه سفید خاکستری که فسمت خاکستریش راه‌راهه و نمیدونم اسمش چیه اومد پشت پنجره یه کم بم نگاه کرد و رفت. دقیقا جایی که سال پیش یا شایدم دوسال پیش بچه گربه ای جا مانده بود، تراژدی عظیمی بود اگر دقت میکردی بچه گربه‌ای تنها بی کس کنار خواهر مرده اش رها شده
«برنامه‌نویس‌ها خجالتی هستند». «گیک‌ها احساسات ندارند.»‌ و «گیمرها از ضعف مهارت‌های اجتماعی رنج می‌برند». ظاهرا انسان قرن بیست‌و‌یکمی بیشتر از هر زمان دیگری علاقه دارد همه‌چیز را دسته‌بندی کرده و ویژگی‌های مشخصی را به هر کدام اختصاص دهد. شما هم احتمالا بارها جملاتی مشابه این را می‌شنوید، می‌خوانید یا حتی به زبان می‌آورید. گاهی به خصوص در شبکه‌‌های اجتماعی و شاید هم دورهمی‌های خانوادگی، این نام‌گذاری‌ها و دسته‌بندی‌ها به ان
حدوداSGHAROOOON یک ماه قبل، اخباری از گلکسی فولد ۲، گوشی هوشمند تاشدنی اتیه سامسونگ، منتشر شد. آخرین اخبار حاکی از آن است که وسیله تاشدنی بعدی الزام ای ها از فناوری کاملا جدیدی برای نمایشگر نصیب خواهد سرما. اواخر آبان ، گفته شد قیمت گلکسی فولد ۲ارزان خیس از میزان مقدماتی خواهد بود و پتنت جدید اضطرار ای ها که درون اداره ی مالکیت معنوی اتحادیه ی اروپا ( EUIPO) ثبت شده، از برنامه های جدید  سامسونگ خبر می دهد.مقاله ی مرتبط:سامسونگ دستور کار هایی بخاطر
همون طور که گفته بودم باید ۳۰ روز به یه برنامه روزانه عمل کنم.به عنوان شروع امروز خیلی خوب بودم.شاید اگه قبلا در کل عمرم ، ۶ ماه رو دقیقا همینجوری بودم ، الان اینقدر محتاج کار و پول نبودم.
به هر حال فرصت ها سوختن و من با بی توجهی از دستشون دادم.اما مطمئنم باز هم از این فرصت ها نصیبم خواهد شد.مهم اینه که با کمال آمادگی به سراغشون برم.
بازی تاتنهام و آرسنال رو هم از دست دادم.الان خلاصش رو دیدم ، عجب بازی ای بوده!
پتروشیمی سبلان هم که یه مدت پیش آزمو
خداحافظی سید، میگه: «فردا صبح اول تو خداحافظی کن و برو. اینطوری دردش کمتره». فکرش می‌کنم درست میگه. فردا احتمالا آخرین روزی هست که بعد از سه سال هم اتاقی بودن همدیگر را خواهیم دید. دفعه‌های قبل تقریبا همیشه من آخرین نفری بودم که آخرین وسایل را از اتاق بیرون می‌برد و کلید‌ها را تحویل می‌داد. اتفاقا این‌دفعه هم همه از روی عادت، کلیدهاشون را به من دادند که فردا تحویل بدم. حس عجیب داره. خیلی متفاوت با دفعات قبل. به نظرم مهم‌ترین چیزی که فرق کرد
به نام او...
کتاب یاداشت های یک پزشک جوان رو خوندم.
این کتابو بهمن ۹۷ ؛یه روز بارونی تو یه کتاب فروشی تو انقلاب خریدم در حالی که منتظر بودیم که بریم یه انیمیشن رو تو سینما بهمن ببینیم!!
کتاب سبک و روان و جالبی بود و گاهی حس میکردم ممکنه حس های آینده ی من هم باشه!هر چند که من پزشک نیستم...ولی احتمالا روزی دامپزشک میشم و این حس ها رو تجربه میکنم...
این چند روز به کلینیک های مختلف سر زدم برای اینکه تابستون رو اونجا بگذرونم ولی خب هیچ کدوم جواب قطعی نداد
وقتی سهمی مقاومتش رو به بالا میشکونه،‌ صف خرید میشه و دیگه بعید به نظر میرسه بشه خرید کرد اما باید دقت کرد که میشه اون سهم رو حدود ۱۰ درصد ارزون تر خرید احتمالا.
فقط کافیه سفارش خرید رو روی مقاومت تنظیم کنید و به احتمال زیاد سهم یک پولبک خواهد داشت تا مقاومت که اصطلاحا تست کردن یا همون پولبک گفته میشه و دوباره به سمت صف خرید و ادامه مسیرش برمیگرده.
خیلی حرفه ای از صف خرید، خرید کنید ....
می نویسم سیل
می خوانم:او خواهد آمد....
می نویسم زلزله
می نویسم گرانی و اغتشاش
می نویسم آلودگیِ هوا
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم شهادتِ سردار
می خوانم: او خواهد آمد...
می نویسم سقوط هواپیما
می خوانم:او خواهد آمد...
می نویسم کرونا
می خوانم :او خواهد آمد...
می نویسم کُشت وکشتار مسلمانانِ هند
می خوانم: او خواهد آمد...
اینها همه بهانه اند;
زمین تو را می خواهد امامِ مهربانم....
#اللهم عجل لولیک الفرج
احتمالا با خود فکر می‌کنید که تقریبا همه چیز را درباره جهان اطرافتان می‌دانید! اما حقیقت این است که میلیون‌ها حقیقت و واقعیت وجود دارد که آن‌ها در مدرسه به شما یاد نداده اند که می‌تواند به طور کامل دیدتان را نسبت به دنیا عوض نماید. در ادامه با برترین‌ها همراه باشید تا شما را با حقایقی کوتاه، اما خواندنی آشنا کنیم که احتمالا قبل از خواندن این مطلب نمی‌دانستید.
۱- هر وقت که شما خاطره‌ای خاص را به یاد می‌آورید، مغزتان آن را تحریف می‌کند و
بنام خدا
باعرض سلام و خوش امدگویی برای ورود به این سایت،در این سایت سعی میشود،مطالب تخصصی و خوب و علمی و کاربردی در رابطه با کلیه مسائل که بدرد حل مشکلات شخص در امروز و فردا می باشد،مطرح شود

مباحث شامل الکترونیک،کامپیوتر،نجوم،فیزیک و شیمی،اخلاقی و قرانی،وسایل ساختنی کاربردی و ساده و علمی،برنامه نویسی،آشنایی با قطعات مختلف و مباحث زیاد که به مروز به سایت اضافه خواهد شد.
احتمالا به مروز بروزسانی سایت و گذاشتن مطلب به روی سایت بیشتر خواهد
بنام خدا
باعرض سلام و خوش امدگویی برای ورود به این سایت،در این سایت سعی میشود،مطالب تخصصی و خوب و علمی و کاربردی در رابطه با کلیه مسائل که بدرد حل مشکلات شخص در امروز و فردا می باشد،مطرح شود

مباحث شامل الکترونیک،کامپیوتر،نجوم،فیزیک و شیمی،اخلاقی و قرانی،وسایل ساختنی کاربردی و ساده و علمی،برنامه نویسی،آشنایی با قطعات مختلف و مباحث زیاد که به مروز به سایت اضافه خواهد شد.
احتمالا به مروز بروزسانی سایت و گذاشتن مطلب به روی سایت بیشتر خواهد
حقیقت این است که زیباییِ معاصر، آدم‌های بدون مو را می‌پسندد. گمانم کمی پدوفیل شده‌ایم که ترجیح می‌دهیم بدنمان همچون یک کودک، بی‌مو باشد. بله، من و هزاران زن دیگر، عکس‌هایی از دست و پاهایمان که مو دارد را به اشتراک می‌گذاریم تا این پیام را به دنیا برسانیم که مو داشتن یک ویژگیِ عادیِ انسانی‌ست! زن‌ها عکس‌هایی پست می‌کنند که به وضوح موهای زیر بغل و خط مایویشان مشخص است. اما حقیقت این است که من و امثال آن‌ها در این دوره «کثیف» نامیده می‌
تصور کنید که در یک مهمانی خانگی حضور دارید وناراحت هستید، سردرد دارید و تصمیم می‌گیرید برای مدتی تنها در یک اتاق‌خواب استراحت کنید. عمه شما که می‌خواهد با شما صحبت کند، در این حال با عصبانیت به او می‌گوبید که فقط می‌خواهید تنها باشید، و او هم به خاطر رفتار بد شما به شما فشار می‌اورد.
ممکن است دفعه بعد که به سراغ شما می‌آید، این ناراحتی در دلتان مانده باشد و یا حتی ممکن است سر او جیغ بکشید. اما آیا شما با این کار احساس راحتی خواهید کرد؟ نه ،
کلیه مراحل پیش ثبت نام مدارس شاهد جهت ورود به پایه اول ابتدایی ، متوسطه اول و متوسطه دوم به صورت اینترنتی انجام می شود و متقاضیان باید در زمان ثبت نام مدارس شاهد 99 - 1400 به سایت سجا به نشانی saja.medu.ir مراجعه نموده و با وارد نمودن کد ملی و شماره سریال شناسنامه ، جهت ثبت نام وارد صفحه دانش آموزی خود شود .
مدارس شاهد دارای کادر علمی و آموزشی با تخصص بالایی می باشد . این مدارس در ابتدا فقط مختص فرزندان شهیدان ، آزادگان و جانبازان بود اما به دلیل خالی بو
دارم به این فکر میکنم که هیچ چیز اتفاقی نیست :) 
مدتی هست برنامه ی قطعی یک سال آینده ام رو ریختم و احتمالا تو این یک سال تو این شهر خواهم موند... 
اول که پیشنهاد کار بعد از فارغ التحصیلیم از طرف اول مسئول اورژانس بیمارستان "ب" و بعد هم دیروز از طرف رییس دانشکده امون برای بیمارستان خصوصی خودمون... 
آشنا شدن با یه گروه تو کافه ی محبوبم و شرکت کردن تو جلساتشون و ملاقات آدم های متفاوت ، درست وقتی که قراره تو این شهر دیگه کسی کنارم نباشه تا چند ماه آیند
و مثل همیشه، دو نفر دوست بودند. دو دختر با مقنعه و کوله پشتی و تشکیلات. خستگیِ یک روز طاقت فرسا در دانشگاه را با دو ظرف سیب زمینی با سس مخصوص از تن به در می کردند.  پشت یکی از میزهای کوچک فودکورت نشسته بودند و به یک موضوع فوق العاده بی مزه از ته دل می خندیدند. یکی شان درحالی که خودش را با برگه ی منو باد می زد، پرسید:
-ینی هیچ وقت از همدیگه خسته نمی شین؟!
دومی که هنوز لبخند به لب داشت سرش را محکم بالا انداخت و گفت:
-نچ. محال ممکنه. همیشه برام هیجان انگی
تعداد جلسات نوروفیدبک
این محتوا از سایت پرتو دانش به نشانی http://sbimed.ir برداشته شده است.
احتمالا بعد از اینکه علاقه‌مند به درمان و یا ارتقا ذهنی با نوروفیدبک شدید، ذهن شما درگیر این خواهد شد که تعداد جلسات نوروفیدبک چقدر است؟ و فرآیند درمان و پیشرفت ذهنی با نوروفیدبک در طی چند جلسه و چه مدت زمانی طول خواهد کشد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.
پیش از مطالعه‌ی این مقاله، شما به یک سری پیش‌نیاز ذهنی درباره‌ی نوروفیدبک نیاز دارید.
گوشی های پرچمدار سال ۲۰۱۹
گوشی پرچمدار آیفون در سال ۲۰۱۹
طرفداران
گوشی آیفون هر ساله منتظر رونمایی از گوشی های این شرکت هستند. طبق اخبار
منتشر شده شرکت اپل قصد دارد احتمالا 3 مدل گوشی آیفون را منتشر کند. اما
هنوز جزئیاتی در مورد این گوشی ها منتشر نشده است.
احتمالا یک مدل از این
سه گوشی با قیمت ارزان و دو مدل دیگر با قیمت بیشتر از هزار دلار عرضه
خواهد شد. این احتمال وجود دارد که شرکت اپل این گوشی را در اواخر سال ۲۰۱۹
به بازار عرضه کند. طبق اخب
چند نکته که در مورد ویروس کرونا به ذهنم میرسه:

۱- ویروس کرونا دیگه هیچ وقت تو دنیا از بین نمیره و صرف نظر از اینکه چقدر پیشگیری کنیم همیشه وجود خواهد داشت، دلیلشم واضحه این بیماری رو اول ۲-۳ نفر محدود داشتن و الان نزدیم به ۱۰۰ هزار نفر بهش مبتلا شدن، خوب اگر دنیا تمام تلاشش رو هم بکنه و مثلا خیلی ایده آل تعداد بیماران رو به ۲-۳ نفر برسونه، باز این دو سه نفر کلی آدم رو آلوده میکنن و این چرخه تکرار میشه.
۲- دو راهکار قطعی بیشتر برای کرونا وجود ندا
صبح بخیر :)))) من بالاخره کم کم دارم خودم میشمو زود بیدار میشم. 
امروز شایدم دیشب فکر میکردم در مورد پست قبلیم که اینجوریم مبوده که هیچ درواقع مسئله ای با شلوغی و جمع نداشته بوده باشم. بلکه من مشتاق جمع نبودم و تنهایی رو همیشه ترجیه میدادم. شاید این به مرور بدتر شده. نمیدونم باز هـم. فقط میخوام خوب شم حداقل بهتر بشم. فکر کردن به این که تا اخر عمرم این اضطراب رو بگیرم منو میترسونه. 
بیخیال. برم شروع کنم برنامه ی امروزمو که قراره بترکونم. کتابم احتم
سلاام 
صبح عالی متعالی :) حالتون چطوره؟ 
اکنون از تو سلف دانشگاه دارم براتون مینویسم!
فی الواقع اینجا پرنده پر نمیزنه
اول فقط من بودم و یه نگهبان و احتمالا کادر اداری تو دفترشون 
اما الان دو نفر دیگه که مشخصه اونا هم برای کلاس نیومدن تو سلفن :)
باید ۷ونیم نهایت ۸ اینجا میبودم اما ۹و خورده ای رسیدم خخخ
حوصلم به شدت سر رفته :( اما بهتر از خونه موندنه :)
هعی 
چمیدونم! 
+ همین الان یه چیزی به ذهنم رسید
اگر من ۵۰ سال پیش به دنیا اومده بودم ، فکر کنم یه ش
یه تکنیکی هست تو این سازمانا و تشکیلاتا، برای وقتایی که نمی تونن باهم ارتباط مستقیم داشته باشن، همو ببینن یا باهم صحبت کنن به هر نحوی.
من تو فیلم نفس دیدمش برای اولین بار. فکر کنم عضو مجاهدین خلق بودن اونا، نمی دونم. ندیدیش احتمالا، بعید می دونم.
ولی حالا، می دونی اون تکنیک برای چیه؟
برای اینه که تو همین شرایطی که گفتم از حال هم خبردار بشن.
یه نشونه که می گه: "من زنده ام."
فکر کنم تو کتاب من زنده ام هم همین جوری بود، نمی دونم نخوندمش. یه کلیپی بود

هنوز هیچ یک از کمپانی‌های سونی و مایکروسافت قیمت کنسول‌های نسل بعد خود را به طور رسمی اعلام نکرده‌اند و به نظر می‌رسد این دو کمپانی ترجیح می‌دهند ابتدا رقیب خود دست به چنین کاری بزند تا بلکه طرف مقابل قیمت رقابتی‌تری را تعیین کند. اما چیزی که تقریبا از آن مطمئنیم این است که کنسول‌های نسل جدید نسبت به نسل قبل مقداری گران قیمت‌تر خواهند بود. اما چرا پلی استیشن 5 سونی باید احتمالا 599 دلار قیمت داشته باشد؟ سه عامل کلیدی در این کنسول وجود دا
ممنونم بابت دعوت سپیده ی عزیزم و آقا رهام
و شرمنده بابت تاخیر!
۲۰ سال زمان زیادیه واقعا.. حالا اگه باز ۱۰ سال بود آسونتر میشد پیش بینی کرد...
۲۰ سال دیگه حدودای سن ۳۷ سالگیم..
خب قاعدتا اتفاقات مختلفی تو زندگیم افتاده .. با کمک خدا مهندس کامپیوتر شدم و جایی مشغول کارم
خانواده تشکیل دادم و احتمال زیاد بچه هم دارم ، اسم نفس رو دوس دارم واسه دخترم بذارم(:
و احتمالا هر روز از صبح تا شب باهاش درگیرم که درس بخونه و بازیگوشی نکنه!
ببین تا کجا رفتم دگ ولی خ
احتمالا همه فرش های گبه در منزلمان دیده ایم ولی ترس شستشوی ان را داشته باشیم
معمولا همه ی قالیشویی ها فرش های گبه  را شستشو میدهند ، اما با چه کیفیتی و چه  هزینه ای ؟
قبل از این باید بدانیم که اصلا فرش های گبه چیست و چه تفاوتی با فرش های معمولی دارد ؟
گبه به فرش دستبافی گفته میشود که انبوه و تراکم تار و پود ان بسیار زیاد بوده و فشرده هستند.
از این رو شستشوی آن ها سخت تر است و باید قالیشویی مناسب صورت گیرد.
بنابراین قبل از انتخاب قالیشویی حتما از
شرکت نرم افزاری مُز: بروزرسانی تنوع گوگل بسیار خفیف بوده است.
برنامه بروزرسانی تنوع ششم ژوئن گوگل در سئو برای محدود سازی SERP از نشان دادن نتایج متعدد وبسایت های مشابه تاثیر نسبتا کمی از منظر نتایجی که طبق گزارش جدید مُز برای بررسی داده هایشان به دست رسیده، گذاشته است.
یافته های مُز «در حالی که گوگل از نظر فنی سئو تنوع سایت خود را بالا برده است، این بروزرسانی به طور محدودی هدف گذاری شده است و ما باید کلی جست و جو می کردیم تا به شواهد پیشرفت و
آب اگر سمت هوا گاه روان خواهد شد دولت پیر در آن لحظه جوان خواهد شد!خرج عینک شده و سمعک و دندان طلاچشم یارانه به بودجه نگران خواهد شدرنگ ریشش چه شود یا چه شود اکسیدانکوهی از دغدغه قد سبلان خواهد شدیک شتر بود که بر کوی همه می‌خوابید؟!شاد و بیدار بر این خانه دوان خواهد شدآنقدر صندلی و صاحب آن مَچ هستند قصه وصلتشان ورد زبان خواهد شد پست ها در کفشان است چو میراث پدرملک طلقی‌ست که ارث پسران خواهد شدپاشدن، رفتن و گشتن که گذشت از ایشانقدشان در وسط کا
نمیدونم این چندمین وبلاگیه که توی بیان ساختمش و دارم الان حذفش میکنم ! 
اما خب هر اومدن یه رفتنی داره !
الانم فکر کنم وقت رفتنه منه ..
میرم دنبال کار و زندگی ..
تا قوی تر برگردم !
فکر کنم دیگه نوشتن بس باشه  !
+به یه نفر قبلا گفتم من خاطرات و دلنوشته هامو مینویسم تو یه سر رسید و اخر سال اونو اتیشش میزنم !
الانم فکر کنم وقت اتیش زدنه این وبلاگه 
تو این مدت خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم !
مرسی از همه ی 71 نفرتون بابت همراهی هاتون ..
خوش گذشت .
خوشحال میشم بدون
احساس رضایت از خانواده، احساس نیک و پاس داشتنی و احتمالا یاددادنی (گرفتنی) است.
و در این سطح، شاید حتی ربطی به چه طور بودن خانواده نداشته باشد ولی وقتی باید زندگی کنی و این پاسداشت را اجرا کنی، چه گونه بودن است که مهم میشود.
احساس ضرورت در لمس هرچیزی تا عمق.
هم- اندیشی (حسی)
دگرخواهی (نخواهی)
و هزاران مفهوم دیگر که در تعامل شکل میگیرند.
احتمالا نوع پاسداشت ما هم درخودفرورفتن بوده باشد.
وقتی همه تمام میشویم، من به کتاب هایم میخزم.
پدربزرگم جزء ها
آقای وایتزمن می‌گوید "من فکر می‌کنم که خرخر گربه مزایای زیادی برای سلامت انسان‌ها دارد. مزایای فیزیولوژیکی قطعا مهم است، اما ما همیشه به تاثیرات روانی خرخر گربه‌ها هم واکنش مثبت نشان داده‌ایم. در ما ایجاد آرامش و خشنودی می‌کند، انگار که داریم موج‌های دریا را نگاه می‌کنیم."

گربه‌هایمان شاید اگر نازشان کنیم یا قلقلکشان دهیم خرخر کنند، اما این وسیله ارتباطی از آنچه که ما تا به حال فکر می‌کرده‌ایم پیچیده‌تر است.
خیلی‌ها هستند که احتم
نمی توانست بدود. نمی توانست قهرمان ورزش کشور باشد. نمی توانست رانندگی کند. نمی توانست توی خیابان بدون تحقیر و تمسخر یا نگاه های آمیخته به همدردی راه برود. نمی توانست همزمان هم راه برود هم با تلفن صحبت کند. نمی توانست موقع راه رفتن دستانش را بگذارد توی جیب هایش و ژست بگیرد... اما این ها که مهم نیست. مهم این است که وقتی توی ماشین نشسته بودم و از کنارش می گذشتم، نگاهم را احساس کرد و برگشت و لبخند زد!! می فهمید؟ چشمانش سرخ بود. زیرشان گود افتاده بود. ل
آمار خودکشی در این شهر احتمالا بالا خواهد رفت! آخه آقا گلزار اینجا کنسرت دارن چند روز دیگه:)مورد داشتیم پیام داده که توروخدا معصومه برو کنسرت من طاقتشو ندارم اون اونجا باشه ولی تو نری!!!!! :|الان من دوست ندارم برم اصلاااا ،ولی اون طاقتشو نداره من نرم خووووو :)
پ.ن:نخییر! چشمای رنگی خیلی برام عجیب نیست!بابام چشم رنگی بودن و جفت داداشام چشم رنگی هستن! یعنی فکر کن چنین موضوعی فقط جذابیت باشه:| ولی آقا احسان بیاد میرم:))علیخانی:))  ، اجججراشو دوست دارم
فرود پرواز وزیر اقتصاد در شیراز به جای بوشهر
دژپسند برای سفر یک روزه صبح امروز راهی بوشهر شده بود که به دلیل مه‌گرفتگی در بوشهر، در فرودگاه شیراز به زمین نشست
احتمالا سفر وی لغو نخواهد شد و ظهر امروز در بوشهر خواهد بود/ خلیج فارس
پنج شنبه ، ۲۸ آذر ۹۸@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
تقریباSGHAROOOONSGHAROOOON دو هفته پیش، رندرهای سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت منتشر شد و طراحی آن را نمایان کرد. حالا تصاویری زنده از گوشیمنتشر شده که رندرهای قبلی را تائید می یواش.مقاله های مرتبط:سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت دارای قلم اس پن بلوتوثی خواهد بودگلکسی نوت 10 لایت ورقه نمایشی تخت خواهد داشتهمان طور که از تصاویر منتشرشده پیدا است، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت از صفحه نمایشی حفره دار و دوربین سه گانه گانه در پشت که داخل قابی مستطیلی لباس در گوشه ی چپ
نمی توانست بدود. نمی توانست قهرمان ورزش کشور باشد. نمی توانست رانندگی کند. نمی توانست توی خیابان بدون تحقیر و تمسخر یا نگاه های آمیخته به همدردی راه برود. نمی توانست همزمان هم راه برود هم با تلفن صحبت کند. نمی توانست موقع راه رفتن دستانش را بگذارد توی جیب هایش و ژست بگیرد... اما این ها که مهم نیست. مهم این است که وقتی توی ماشین نشسته بودم و از کنارش می گذشتم، نگاهم را احساس کرد و برگشت و لبخند زد!! می فهمید؟ چشمانش سرخ بود. زیرشان گود افتاده بود. ل
سلام دوستان
در این پست میخوام دیدگاه شما رو درباره «رودربایستی» بدونم. اصلا باهاش موافقین یا مخالفین؟ اینکه اصلا چرا ما ایرانی ها اینقدر درگیر وربایستی هستیم و راحتی دیگران رو به راحتی خودمون ترجیح میدیم؟ 
این کارهایی که انجام میدیم ریا نیست؟، این احترام دروغین پوشالی نیست، وقتی ته دل مون یه چیز دیگه هست؟، اصلا بقیه چرا باید انقدر بی جنبه باشند که طاقت شنیدن «نه» از زبون ما رو ندارن؟ اگه این تعارف ها و رودربایستی ها نباشه جامعه ما چه شکلی
تصور کنید که در یک مهمانی خانگی حضور دارید وناراحت هستید، سردرد دارید و تصمیم می‌گیرید برای مدتی تنها در یک اتاق‌خواب استراحت کنید. عمه شما که می‌خواهد با شما صحبت کند، در این حال با عصبانیت به او می‌گوبید که فقط می‌خواهید تنها باشید، و او هم به خاطر رفتار بد شما به شما فشار می‌اورد.
ممکن است دفعه بعد که به سراغ شما می‌آید، این ناراحتی در دلتان مانده باشد و یا حتی ممکن است سر او جیغ بکشید. اما آیا شما با این کار احساس راحتی خواهید کرد؟ نه ،
آدم بایدهرازگاهی تصمیمای جدید بگیره برای زندگی‌ش. برای یه زندگی بهتر. 
خب، دو روزه که تصمیم گرفتم بشینم و با برنامه، تاکید می‌کنم با برنامه برای المپیاد بخونم. این دو روز هم برنامه رو عملی کردم، ببینیم در آینده چی پیش میاد. 
و امروز طی یک تصمیم آنی، به این نتیجه رسیدم که دیگه نمی‌خوام موهامو شونه کنم. در راستای مبارزه با نظام سرمایه‌داری، و خاطرنشان کردن این حقیقت که عمر ما کوتاه‌تر از اونه که بخوایم صرف کارای بیهوده‌ای مثل شونه زدن مو ب
احتمالا تا حالا به پایان جهان و اینکه چه عاملی باعث نابودی آن می شود فکر کرده اید. شاید الان خیلی زود باشد که در مورد پایان جهان صحبت کنیم، اما این یک اصل در جهان است که همه چیز باید در یک نقطه به پایان برسد. با این حال حداقل خبر خوب برای ما این است که دنیا احتمالا قبل از پایان عمر ما به پایان نمی رسد.
محققان پیش بینی می کنند که جهان در حدود پنج میلیارد سال دیگر به پایان خواهد رسید؛ تقریبا در زمانی که خورشید ما به پایان عمر خود می رسد.
"توماس کیتچی
من واقعا از اون بزرگواری که واسم دعا کرد (احتمالا کربلا بوده یا تو مسیر پیاده روی واسم دعا کرده یا نمیدونم یه بزرگواری که احتمالا قسمتش نشده و ان شاءالله زودتر یه نفر پیدا بشه یا یه اتفاقی بیافته که خونواده به خصوص پدر بزرگوارشون راضی بشن که بالاخره کربلا تشریف ببرند یا شایدم #اوشون تو مسیر کربلا بوده یا .... ) تشکر میکنم
امروز کاملا بدون مقدمه و اتفاقی، حس کردم حالم بهتر شد و احتمالا بعد از چند روز بهتر هم خواهم شد کلا انگار اوضاع نسبت به قبل ب
پست بعدی قراره به دلایلی رمزدار باشه. ازون جایی که بعد گذاشتنش ممکنه به وبلاگم دسترسی نداشته باشم و منتظر رمز بمونید، اگر می خواید بخونید این جا پیام بدید و اگه بعد خوندن احساس کردید تمایل دارید به خوندن پست هایی با این موضوع، رمز را نگه دارید، چون احتمالا این پست ها ادامه خواهد داشت.
اگه به دلایلی مثل نداشتن وبلاگ نتونستید بخونید مطمئن باشید چیز خاصی را از دست ندادید :)
تقریباSGHAROOOONSGHAROOOON دو هفته پیش، رندرهای سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت منتشر شد و طراحی آن را جلوه گر کرد. حالا تصاویری حی از گوشیمنتشر شده که رندرهای سابق را تائید می کند.مقاله های مرتبط:سامسونگ گلکسی نوت 10 لایت دارای خامه اس پن بلوتوثی خواهد بودگلکسی نوت 10 لایت ورقه نمایشی اورنگ خواهد داشتهمان طور که از تصاویر منتشرشده روبرو است، سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت از صفحه نمایشی حفره دار و دوربین سه گانه در پشت که درون قابی مستطیلی شکل در گوشه ی چپ و بال

طالع‌بینی خرداد ماه 

فال و طالع بینی، فال خرداد ماه

طالع بینی فروردین ماهشاید دوست داشتن برای عده‌ای از متولدین این ماه ایجاد دردسر کند، بنابراین اگر می‌‌بینید که توانایی تحمل دردسرهای آن را ندارید، فراموشش کنید. احتمالا در راهی که پیش می‌‌روید، دچار مشکلاتی خواهید شد ولی زود قضاوت نکنید و زود از کوره در نروید که در نهایت، تحمل این مشکلات نتیجه‌بخش خواهد بود. نظرات شما در مورد اطرافیان و دوستان نزدیک‌تان تغییر خواهد کرد. شما ا
7 غذای سنتی که حتما باید امتحان کرد
اگر بخواهیم لیست غذا‌های ایرانی را بنویسیم، احتمالا به کتابی چند جلدی نیاز خواهیم داشت. با این حال برخی از غذا‌های سنتی ایران هستند که همیشه در میان انواع غذا‌های ایرانی در صدر لیست قرار می‌گیرند. در این مطلب قصد داریم ۷ غذای ایرانی از مناطق مختلف سرزمین عزیزمان را بیشتر به شما معرفی کنیم که احتمالا هیچ کدام از عاشقان غذا‌های سنتی ایران نمی‌توانند از آن‌ها چشم پوشی کنند.
۱. آبگوشت
۲. کوفته تبریزی
۳. قیم
پست جدیدی در شبکه اجتماعی Webio منتشر شده که احتمالا قالب‌های مورد استفاده برای ساخت کیس محافظ آیفون 11 و آیفون 11 مکس را نشان می‌دهد.
همان‌طور که از تصویر زیر مشخص است، آیفون‌های بعدی احتمالا به دوربینی سه گانه مجهز خواهند شد. بر اساس گمانه‌زنی‌های قبلی، این دوربین سه گانه شامل یک لنز اصلی ۱۴
ادامه مطلب
امیدوارم‌ تووی زندگی بعدیم باهات برخورد داشته باشم. ترجیحا تووی یه فضای باز. باد هم بیاد. نه شدید. از اون بادهای گرمی که آدم خوشش میاد و وسط‌ش هم می‌بینی گرمای خورشید داره کم‌کم خوابت می‌کنه.
من هنوز به زندگی بعدی اعتقاد دارم چون میخوام نداشته‌های این زندگیمُ به دست بیارم. و احتمالا تو یکی از اون هایی. چون میدونم تا اینجای زندگی که به دست نیومدی، احتمالا تووی مابقیش هم همینجوره.
فقط تو نیستی. احتمالا دلم‌قد کوتاهتر و موهای خرمایی بخواد. ی
مستقلانه نشستن، به کودک شما چشم انداز جدیدی از جهان می بخشد. وقتی که  عضلات کمر و گردنش به اندازه کافی برای عمودی نگه داشتنش قوی هستند و فهمیده است پاهایش را کجا قرار دهد تا واژگون نشود، تنها مقداری زمان خواهد برد، تا به سوی چهاردست و پا رفتن، ایستادن و راه رفتن برود.
این مرحله چه زمانی اتفاق می افتد؟
معمولا هر کودک 4 ماهه حداکثر تا ۷ ماهگی یاد می گیرد مستقلانه بایستد. این نزدیک به همان زمانی است، که او در غلت خوردن و بالاگرفتن سرش مهارت پیدا
ساعت از 3 صبح گذشته بود. ژولیس خسته بود اما خوابش نمی‌برد. صدای قار و قور شکمش سکوتِ اتاق را بر هم می‌زد. یک تکه پیتزای سرد از یخچال برداشت و آن را با سس گوجه‌فرنگی تزیین کرد. به تنها ماهیِ باقی مانده در آکواریوم نگاه کرد که احتمالا با روشن کردنِ چراغِ آشپزخانه او را بیدار کرده است. دو قلپ از دلستر لیمو نوشید و برگشت به تخت. رفت زیر پتو و همانطور که تکه پیتزایی که به دست گرفته بود را گاز می‌زد به حرفِ موزآلو _یکی از معشوق‌های سابقش_ فکر کرد. ژ
مرتضی فرشباف درباره تصمیمیش برای اکران آنلاین این فیلم به ایسنا گفت: با شرایطی که وجود دارد و فیلم‌های زیادی که از سال ۹۷، جشنواره سال ۹۸ و تولیدی‌های غیرجشنواره‌ای سال گذشته در صف اکران هستند،
تصمیم گرفتیم فیلم «تومان» را به صورت آنلاین اکران کنیم و احتمالا از دو هفته دیگر این کار انجام خواهد شد@cinemadaily
[عکس 1280×1280]
مشاهده مطلب در کانال

صرافی آمریکایی #Gemini روز 24 اپریل سه کوین Chainlink  و DAI و Orchid را لیست خواهد کرد.
ارز Orchid #OXT یکی از پروژه های قوی کریپتوکارنسی است که به تازگی وارد مارکت و در چندین صرافی اصلی مارکت نیز لیست شده است. احتمالا در آینده نزدیک شاهد لیست شدن آن در صرافی #Binance نیز خواهیم بود.
آقای عراقچی در تازه‌ترین شاهکارشون فرمودن آمریکا که با ما فشار بیاره، باید افغان‌ها رو از کشور اخراج کنیم آقای عراقچی، شما احتمالا درد پناهنده بودنو نمیدونی، ویزای مالی داری به حال
احتمالا هرگز افغان های ایران هارو از نزدیک ندیدی و نمیدونی اون پنج ملیون نفری که میگی چندنفرشون تو همین خاک نکبت زده به دنیا اومدن
وقتی با دهن پرباد میگید ما برای افغان‌ها هزینه کردیم خبر ندارید آموزش رایگان برای افغان‌ها که حکم رهبر انقلابتونه هنوز یه جوک
بزودی یکی از مهیج ترین سریال های تلوزیونی با نام بانوی سردار پخش می شود برای
دانلود سریال بانوی سردار همین الان میتوانید بروید به وبسایت شب دی ال
در آنجا تمامی قسمت ها برای دریافت قرار داده می شوند.
این را هم بگویم قرار است این سریال به صورت همزمان
از دو شبکه ی تلوزیونی پخش گردد.
احتمالا مانند بانوی عمارت لسیار پر بیننده خواهد بود.
مبارزه با استکبار جهانی روش اصلی کار دز این مجموعه است
مریم بی بی در آن زمان استعمار پیر را به زانو در می آورد
و
احتمالا خیلی از ما ایرانی ها و حتی برخی کشور های دیگر،نام زرتشت را شنیده ایم.زرتشت پیامبر سرزمین جاوید ایران و دین زرتشتی پیام و هدایت اوست که حدودا بیشتر ما از دوره هخامنشیان آن را می شناسیم.
حال بد نیست پیامبر سرزمینمان و در اصل متعلق به همه جای جهان را بیشتر بشناسیم.

نام : زرتشت (زردشت) به معنای دارای شتر زرین.
نام پدر : پوروشسب
نام مادر : دوغدو
محل تولد : احتمالا خوارزم و به نقلی دیگر بلخ
لقب : پیامبر ایرانی

نام زرتشت به معنای دارای شتر زرد
بازی های هفته هفدهم لیگ برتر رو روزهای شنبه ۵ بهمن و یکشنبه ۶ بهمن برگزار خواهد شد. البته بازی شهر خودرو و شاهین یک هفته قبل برگزار شده و بازی فولاد و استقلال هم لغو شد.

ماشین سازی- سپاهان    پیش بینی : سپاهان با اختلاف یک گل پیروز میشود.

پیکان- نساجی             پیش بینی: تساوی

گل گهر - سایپا             پیش بینی:  تساوی

ذوب آهن - پارس جنوبی     پیش بینی: تساوی

پرسپولیس - تراکتور         پیش بینی: پرسولیس با اختلاف یک گل پیروز میشود.

نفت مسج
زمانی که قصد چک کردن گوشی تلفن همراه همسر خود را دارید ، احتمالا به دنبال چیزی هستید و هیچ گاه بدون هدفی این کار را انجام نمی دهید . در حقیقت مطالعات نشان می دهد که 34 درصد از خانم ها و 62 درصد از آقایان هر چند وقت یک بار گوشی همسر خود را چک می کنند یا تمایل
به انجام این کار دارند و دلیل این کار نیز حسادت نیست. شاید دلایل روانشناسانه عمیق تری برای این کار وجود دارد که باعث می شود همسرتان گوشی شما را چک کند که در این بخش از چفچفک به چند مورد از آن ها ا
امسال من و محیا خیلی گزیده سراغ فیلم‌های #جشنواره_فیلم_فجر رفتیم. چون طبق لیست منتشره از خبرنگاران، ما مطابق بند فلان و ماده فلان با درخواست‌مون برای حضور در کاخ رسانه‌ها رد شد. بگذریم... من با توجه به فیلم‌هایی که دیدم، این آثار رو شایسته جایزه گرفتن و اگر در طی سال اکران شدن، دیده شدن می‌دونم.شماره یک: #شبی_که_ماه_کامل_شد / به خاطر سکانس‌های نابی که #نرگس_آبیار براشون خیلی زحمت کشیده و اشک‌مون رو توی سالن درمیاره. به همراه بازی فوق‌العاده
زمانی که قصد چک کردن گوشی تلفن همراه همسر خود را دارید ، احتمالا به دنبال چیزی هستید و هیچ گاه بدون هدفی این کار را انجام نمی دهید . در حقیقت مطالعات نشان می دهد که 34 درصد از خانم ها و 62 درصد از آقایان هر چند وقت یک بار گوشی همسر خود را چک می کنند یا تمایل
به انجام این کار دارند و دلیل این کار نیز حسادت نیست. شاید دلایل روانشناسانه عمیق تری برای این کار وجود دارد که باعث می شود همسرتان گوشی شما را چک کند که در این بخش از چفچفک به چند مورد از آن ها ا
دوست خوبم، هاتف، به مناسبت روز وبلاگ نویسی فارسی با من یه مصاحبه انجام داده که امیدوارم بشنوید و لذت ببرید:)
این مصاحبه به من که خیلی چسبید و کلی کیف کردم، خوشحال میشم بشنوید و نظر بدید.
+ من سعی کردم برای همه آدرس جدید رو بفرستم، اگه کسی رو فراموش کردم، بگه تا براش بفرستم، چون احتمالا جمعه این وبلاگ رو کامل میبندم.
++تیتر از سید علی صالحی
+نیلوفر جان نمیتونم ایمیل بفرستم،اگه میشه یه راه دیگه بذار تا آدرس رو برات بفرستم.
tno)>50&&(tvol)>(bvol)&&(bvol)<=7000000&&(plp)>=(pcp)+1.5&&(eps)>0) 
حاصل به صورت زیر خواهد بود:سهمایی که در این بازه قرار دارند چند خاصیت دارند!!!یک : به احتمال 90 درصد اکثر سهمایی در این بازه فردا + هستند! پس اگر فردا سهمی از این بازه در ابتدایی روز یا وسط روز منفی بشه احتمالا فرصت خوبی هست برای نوسانگیری!!!دو : اگر تعداد این سهم ها زیاد باشن مثل تصویر بالا نشون میده فردا بازار + خواهد بود!سه : اگر تعداد سهام در این فیلتر کم باشند (مثلا روز شنبه دهم خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها