نتایج جستجو برای عبارت :

قابلیت به اشتراک‌گذاری صفحه گوشی به اپلیکیشن اسکایپ اضافه شد

سلام و عرض احترام  و ارادت خدمت همراهان عزیز این صفحه
بعد مدت ها فرصتی شد تا سه منو به این صفحه اضافه کنم . 
که منوی اول:  در خصوص زبان شناسی و تاریخچه آن همراه با تطور کلمات است 
منوی دوم:  مربوط به جستارهای ادبی ست که انتشار یافته اند 
منوی سوم : شعر و نثرهایی ست که افتخار آن را دارم در منوی حرف آب و آینه ها 
احساسم را با شما به اشتراک بگذارم . 
برای همراهان بهتر از برگ کلم 
عشق را همراه با سلامتی و برکت از خدا می خواهم ‌ . 
با عشق و احترام 
مریم
بدترین وجه اشتراک من و بنی تمایل به خودکشی هست 
و همدیگرو عمیقا درک می کنیم 
وجه اشتراک دیگه ای که داریم اختلال add هست که دوتامون دچارش هستیم 
من دیر این بیماری رو متوجه شدم و از مخفی کاری خوشم نمیاد و به او هم گفتم, و بن هم گفت خب منم این مشکل رو دارم و حتی سراغ شیوه های درمانیش رفته بود.
وجه اشتراک دیگه ای  که داریم تمایل به تاریکی هست 
و حساس بودن به نور 
اپلیکیشن اسکایپ به‌روزرسانی جدیدی را دریافت کرده که قابلیت اشتراک گذاری صفحه نمایش گوشی طی تماس‌های ویدویی را برای کاربران اندروید و iOS به ارمغان می‌آورد.
با این به‌روزرسانی،‌کاربران اسکایپ می‌توانند هر آن چیزی که در گوشی وجود دارد را با دیگران به اشتراک بگذارند. برای نشان دادن کاربرد این ویژگی، مایکروسافت از مثال‌هایی نظیر «نمایش
ادامه مطلب
می خواهم در این وبلاگ هر چه را که نمی دانیم با هم به اشتراک بگذاریم و بدانیم. و هر چه را می دانیم را برای کمک به سایرین به اشتراک بگذاریم تا بقیه هم بدانند. 

بنابراین این وبلاگ بر مبنای اشتراک گذاری اطلاعات بنیان نهاده شده است

ممنون که هستید
یکی از مسائل مهمی که برای سایت و وبلاگ عنوان می‌شه، افزایش تعداد بازدید، دنبال کننده و ترافیک ورودی بالاست. برای این کار افراد زیادی باید با صفحه شما برخورد کنن. آسون‌ترین و بهینه‌ترین راه که طبق استاندارد‌های سئو و مورد تایید گوگل هستش؛ امکان اشتراک گذاری (share) در هر مطلبه. 
شما می‌تونین با اضافه کردن امکان اشتراک ‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها وب‌سایتتون رو معرفی کنین. اشتراک گذاری رو به عهده کاربران بذارین، اگه اون‌ها
یکی از مسائل مهمی که برای سایت و وبلاگ عنوان می‌شه، افزایش تعداد بازدید، دنبال کننده و ترافیک ورودی بالاست. برای این کار افراد زیادی باید با صفحه شما برخورد کنن. آسون‌ترین و بهینه‌ترین راه که طبق استاندارد‌های سئو و مورد تایید گوگل هستش؛ امکان اشتراک گذاری (share) در هر مطلبه. 
شما می‌تونین با اضافه کردن امکان اشتراک ‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها وب‌سایتتون رو معرفی کنین. اشتراک گذاری رو به عهده کاربران بذارین، اگه اون‌ها
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش اشتراک گذاری یا ارسال مخاطب تلگرام برای سایر کاربران
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر قصد دارید اطلاعات تماس یکی از دوستانتان را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر دوی آن ها اکانت تلگرام فعال داشته باشند، می توانید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را باید د
استودیو PARS ART فعلا در شبکه های اجتماعی زیر صفحه دارد، و می توانید با دنبال کردن ما در این صفحات علاوه بر حمایت از ما، از مطالب جدید نیز مطلع شوید.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی آپارات  :
ما در این صفحه تمامی ویدیو ها و آموزش های تولید شده توسط استودیو PARS ART را بارگذاری می کنیم.
صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام  :
ما در این صفحه مدل های سه بعدی،انیمیشن ها و موشن گرافیک های تولید شده توسط PARS ART را به اشتراک می گذاریم.
در این آموزش از اف تی سنتر قصد معرفی افزونه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه‌های اجتماعی را داریم که با استفاده از این افزونه قادر به ساخت دکمه اشتراک گذاری مطالب در وردپرس خواهید بود و میتوانید امکان اشتراک گذاری نوشته‌های سایت را به راحتی برای بازدیدکنندگان سایتتان فراهم کنید. پس اگر شما هم به دنبال راهی مناسب برای نمایش دکمه اشتراک گذاری در نوشته وردپرس هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
اگر دستگاه شما دارای دکمه Home استدکمه کناری آیفون (که برای روشن و خاموش کردن صفحه نمایشگر استفاده می‌کنید) را فشار دهیدهمزمان دکمه Home آیفون را نیز فشار دهید
با فرض اینکه نسخه جدیدی از سیستم عامل iOS را اجرا می کنید ، خواهید دید تصویر کوچک اسکرین شات در گوشه پایین وسمت چپ صفحه نمایش داده می شود. می توانید برای دیدن گزینه های ویرایش و اشتراک گذاری روی آن ضربه بزنید ، آن را به سمت چپ بکشید تا ناپدید شود ، یا فقط صبر کنید تا به خودی خود برود.
اگر این
شبکه‌های اجتماعی مجازی چه تأثیری روی عادات مطالعاتی ما دارد؟
در این چند خط نمی‌خواهم بحث‌های تکراری تقابل شبکه‌های اجتماعی مجازی با مطالعه را دوباره بگویم و از کم شدن عادت مطالعه در اثر انس با فضای مجازی بنویسم. همچنین کاری هم به بحث اثر اسکرول‌های متناوب در کانال‌ها و صفحه‌ها روی ساختار ذهن ندارم که چطور ذهن ما در اثر این کار به نوشته‌های کوتاه و متنوع عادت کرده و حوصله‌ی متون طولانی و متمرکز را ندارد. می‌خواهم در مورد یک عادت مرسوم
یکی از شبکه های اجتماعی که امکان اشتراک تصاویر، مدیریت و تهیه گالری را به کاربران میده Pinterest است. این وبگاه اپلیکیشن مخصوص اندروید و IOS هم طراحی کرده و به راحتی می تونید از اپ استورهای معتبر دانلود کنید. برای ورود به آن می توانید از حساب گوگل، فیسبوک یا توییتر هم استفاده کنید.
ابزارهای مدیرتی بسیاری در دسترس است. در این برنامه میتونید ایدهاتون را به اشتراک بگذارید و هم از ایده های دیگران استفاده کنید. دوستان تان را فالو کنید یا اینکه عکسی از خ
ارسال مخاطب در تلگرام
آموزش share یا  سند کردن کانتکت telegram برای سایر یوزرها
تلگرام از قابلیت های فراوانی برخوردار است و یکی از این قابلیت ها ارسال شماره تماس های ذخیره شده در گوشی به صورت مستقیم و بدون نیاز به کپی کردن به دیگران میباشد به طور مثال ، اگر نیت دارید مشخصات تماس یکی از فرندهای خود را  را به دوست دیگر خود ارسال کنید ، اگر هر کدوم از اون ها آن ها صفحه تلگرام اکتیو داشته باشند، می تونید توسط تلگرام ، این کار را انجام دهید .
این نکته را
برای اکثر افراد ، برگه های پیش فرض جدید در Chrome برای اهداف آنها بسیار مفید است. اما اگر ترجیح می دهید آن را در برگه جدید خود باز کنید ، ما راه حل های جایگزینی ارائه می دهیم.
به طور پیش فرض ، هنگامی که یک برگه جدید را در Chrome باز می کنید ، نوار جستجو ، آرم Google و کاشی های کوچک برای وب سایت هایی که بیشتر بازدید می کنید مشاهده می کنید. با این حال ، می توانید صفحه برگه جدید پیش فرض (نه تعداد زیادی) را سفارشی کنید ، صفحه برگه جدید را روی یک صفحه خالی تنظیم ک

استودیو PARS ART فعلا در شبکه های اجتماعی زیر صفحه دارد، و می توانید با دنبال کردن ما در این صفحات علاوه بر حمایت از ما، از مطالب جدید نیز مطلع شوید.

صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی آپارات  :
ما در این صفحه تمامی ویدیو ها و آموزش های تولید شده توسط استودیو PARS ART را بارگذاری می کنیم.

صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام  :
ما در این صفحه مدل های سه بعدی،انیمیشن ها و موشن گرافیک های تولید شده توسط PARS ART را به اشتراک می گذاریم.
NewsGamer قالب وردپرس ریسپانسیو حرفه ای، مناسب برای مجلات بازی، ناشران روزنامه، مجله یا وبلاگ های پیشرفته است. این تم انتخاب خوبی برای ایجاد یک وب سایت زیبا و قدرتمند است!در کنار زیبایی قالب مجله ای و بازی وردپرس NewsGamer و سرعت بارگذاری بالای آن، قالب NewsGamer با پکیجی از حرفه ای ترین افزونه های وردپرس عرضه میشود که ما در پایین این خصوصیات و امکانات را برای شما توضیح داده ایم.قالب بازی NewsGamer یک قالب مجله ای با قابلیت بالای شخصی سازی میباشد. این قالب به
تلگرام در تازه‌ترین به روزرسانی خود امکانات جدیدی را به این
اپلیکیشن اضافه کرده از جمله بایگانی کردن چت های تلگرام و قفل کردن این
اپلیکیشن.
با ویژگی آرشیو کردن چت های تلگرام میتوانید چت های خود را با کشیدن به
سمت چپ بایگانی کنید. به این ترتیب این چت‌ها از این به بعد در بخش بایگانی
قابل دسترس خواهند بود.
این کار تلگرام باعث می‌شود تایملاین این اپلیکیشن با چت ها و کانالهای
مختلف شلوغ نشود و از این به بعد تمام این چت ها را در بخش آرشیو چت در
NewsGamer قالب وردپرس ریسپانسیو حرفه ای، مناسب برای مجلات بازی، ناشران روزنامه، مجله یا وبلاگ های پیشرفته است. این تم انتخاب خوبی برای ایجاد یک وب سایت زیبا و قدرتمند است!در کنار زیبایی قالب مجله ای و بازی وردپرس NewsGamer و سرعت بارگذاری بالای آن، قالب NewsGamer با پکیجی از حرفه ای ترین افزونه های وردپرس عرضه میشود که ما در پایین این خصوصیات و امکانات را برای شما توضیح داده ایم.قالب بازی NewsGamer یک قالب مجله ای با قابلیت بالای شخصی سازی میباشد. این قالب به
rahhat.ir
سرویس اشتراک گذاری نظرات کاربران و تجربیات آن ها است . شما در راهت ، می توانید نظر خود را بنوییسید ، لایک بگیرید و آن را بالا ببرید ؛ کسب و کار خودتان را هم اضافه کنید 
     در چالش نظر راهت هم اگر شرکت کنید ، جایزه میگیرید 
دستبنید هوشمند و کارت هدیه از جوایز راهت هست
rahhat.ir/challenge
rahhat.ir
سرویس اشتراک گذاری نظرات کاربران و تجربیات آن ها است . شما در راهت ، می توانید نظر خود را بنوییسید ، لایک بگیرید و آن را بالا ببرید ؛ کسب و کار خودتان را هم اضافه کنید 
     در چالش نظر راهت هم اگر شرکت کنید ، جایزه میگیرید 
دستبنید هوشمند و کارت هدیه از جوایز راهت هست
rahhat.ir/challenge
دخترانی که عکس‌های شخصی خود را در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک نمی‌گذارند، بهتر است آن‌هارا به عنوان استوری "Close Friends" نیز به اشتراک نگذارند. "Close Friends"جایی است که کاربرها می‌توانند افراد کمی را برای مشاهده عکس‌های خود انتخاب کنند. انجام این کار بی‌خطر نیست. به عنوان مثال، دختری در لیست "Close Friends"ِ کسی، ممکن است آن استوری را در حالی که دیگری‌ای در کنار او باشد مشاهده کند. بنابراین، بعید نیست بغل‌دستی‌اش ناخوداگاه نگاهش بیفتد. یا مثلا برخی
دانشجویان گرامی
با سلام
صفحات مشخص شده از کتاب ابزارهایی برای موفقیت در تدریس آنلاین، مربوط به پروژه عملی بوده و می تواند به عنوان راهنمای انجام این فعالیت مورد توجه قرار گیرد.
- فصل اول: صفحه 11 الی صفحه 29
-فصل دوم : صفحه 41 الی صفحه 62
-فصل سوم : صفحه 75الی صفحه83
-فصل چهارم: صفحه 101 الی صفحه 119
-فصل پنجم:صفحه138 الی صفحه146
-فصل ششم:صفحه164 الی صفحه172
-فصل هفتم:صفحه 198 الی صفحه 206
-فصل هشتم: صفحه 240 الی صفحه 250
-فصل نهم:صفحه268 الی صفحه277
فصل دهم:صفحه287 الی صفحه293

آبجیِ قشنگِ خودم سلام

یه چیزی رو باید بگم؛

دو نفر که قصد دارند با هم ازدواج کنند،
باید ویژگی های جسمی و روحیِ طرف مقابل رو بررسی کنند
ببینند از نظر روحی و جسمی چقدر با هم وجه اشتراک دارند
روحی، جسمی، فکری، اعتقادی، ...

قاعدتاً اگر وجه اشتراک زیاد باشه به ازدواج ختم میشه

بعد از ازدواج هر اختلافی کشف شد؛
باید دو طرف سعی کند اون اختلاف رو به سازگاری تبدیل کنند:
هم زیستی، سازگاری، فداکاری، گذشت، تحمل (از روی عشق)، هماهنگی، ...

تا اینجای کا
توییتر ابزاری استثنایی برای بازاریابان است زیرا نه تنها محتوای دقیق را حفظ می کند ، بلکه این پلتفرم همچنین روزانه میلیون ها نفر را بازدید می کند. به همین دلیل است که هر شغلی باید بداند که چگونه خدمات توییتر خود را به درستی تبلیغ کند ، و در اینجا برخی از بهترین نکات برای یادآوری است!1. همیشه سعی کنید مطالب ارزشمند را با صدای خود به اشتراک بگذارید. هرگز سعی نکنید که محتوا را از دیگران کپی کنید یا از روش ارسال آنها تقلید نکنید. در اینجا مدافع خود
Webion - موضوع وردپرس چند منظوره Minimal Elementor
طرحی که باعث می شود شما خرید کنید
چنین صفحات و بخش های متنوعی ، تعداد زیادی عکس و نماد به طور هماهنگ با یکدیگر ترکیب می شوند. چرخ فلک به اندازه تمام صفحه هنگام ورود به صفحه شما را ملاقات می کند ، بنابراین بازدید کنندگان شما می توانند با پروفایل شما آشنا شوند. این الگو در طراحی مدرن ساخته شده است ، که همه چیز را برای ارائه فوق العاده شامل می شود. هنگامی که به صفحه اصلی می روید ، می توانید ابزارهای زیادی مان
مکستوپ یکی از بهترین سرویس دهنده های اشتراک ویدیو ایرانی برای بارگزاری ویدیو و گرفتن لینک و معرفی برند برای سئو کاران و صاحبان کسب و کار است. مکستوپ به تازگی با جایگزین کردن سرور های پرقدرت خود سرعت خود را به صورت چشم گیری افزایش داده است.
از دیگر ویژگی های این وب سایت میتوان به بارگزاری ویدیو با کیفیت 4k اشاره کرد. و از طرفی یکی از بهترین ویژگی های این سرویس امکان اضافه کردن تصویر اختصاصی برای ویدیو است که تمام سایت های اشتراک ویدیو بزرگ دنیا
با سلام به همه شما کاربران گرامی
محمدحسین دوستعلی هستم کارشناس فقه و حقوق اسلامی.
ان‌شاء الله از امروز این افتخار رو دارم که در کیمیا فعالیت کنم. با توجه به این‌که زکات علم نشر اونه و با توجه به این‌که دوست داشتم دانسته‌هام رو در زمینه‌ی رشته‌ی تحصیلیم -حقوق- به اشتراک بذارم تا شاید مشکلی یا گرهی از کسی حل و باز بشه لذا تصمیم گرفتم یک روز در هفته، یعنی شنبه‌ها سوالات حقوقی رو که در زندگی روزمره برای همه‌مون پیش میاد رو در قالب پرسش و پاسخ
آموزش قرار دادن تقویم در پاورپوینت به صورت گام به گام. چگونه به اسلایدهای پاورپوینت تقویم اضافه کنیم؟ این مقاله را بخوانید تا پاسخ سوال خود را پیدا کنید.

اگر سخنرانی را ارائه می دهید که مخاطبان نیاز دارند تا درباره تاریخ های خاصی اطلاع پیدا کنند، بهترین راه این است که به ارائه خود یک تقویم اضافه کنید. مایکروسافت پاورپوینت دارای چندین تقویم مختلف است که شما می توانید به راحتی آن ها در اسلاید های خود قرار دهید و از آن ها استفاده کنید. در این
گاهی لازم است برای پر کردن برخی از فرم های جدول دار ، از علامت تیک √ استفاده کنیم یا این که علامت های × ÷ ≥ ≤ ≠ ± را به متن اضافه کنیم ، ولی این علامت ها در صفحه کلید موجود نیست . چطور می توان این علامت ها را به متن اضافه کرد ؟

برای نمونه روش اضافه کردن علامت تیک √ را توضیح می دهم .
ابتدا در بالای صفحه روی تب insert کلیک کنید .

ادامه مطلب
صفحه کلید آیفون و آیپد شما معمولاً با زبان منطقه شما از قبل لود شده است. اما اگر نمی‌توانید زبان مورد نظرتان را پیدا کنید، یا می‌خواهید یک زبان جدید در صفحه کلیدتان اضافه کنید، در این مطلب با چگونگی تغییر زبان صفحه کلید در آیفون و آیپد آشنا می‌شوید.
اضافه کردن یک زبان جدید در صفحه کلید آیفون و آیپد
به گزارش کالاسودا و به نقل از howtogeek، در ابتدا با اضافه کردن یک زبان جدید در صفحه کلید آیفون و آیپد آغاز می‌کنیم.
بخش “تنظیمات/Settings” را باز کرد
این متن شامل درگیری های ذهنی یک نوجوون احساساتی هست و لطفا اگه موقع خوندن متن حس کردین که خیلی دارم چرت و پرت میگم از صفحه بیاین بیرون‌ که وقتتون طلف نشه. در غیر این صورت خوشحال میشم شما هم نظرتونو باهام به اشتراک بزارین
ادامه مطلب
این روزها فیس بوک و اینستاگرام دست به دست هم می دهند. این دو سرویس یکپارچه سازی را ارائه می دهند که شما به سادگی در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی یافت نشد برخلاف توییتر ، که پست های اینستاگرام شما را به عنوان پیوندهای وب اصلی منتشر می کند ، در واقع Facebook به شما امکان می دهد تصاویر را مستقیماً از برنامه اشتراک عکس به جدول زمانی و اخبار خود به اشتراک بگذارید.
منطقی است که برای فیس بوک ارائه ویژگیهای ساده برای یک برنامه محبوب مانند اینستا
Webion - موضوع وردپرس چند منظوره Minimal Elementor
طرحی که باعث می شود شما خرید کنید
چنین صفحات و بخش های متنوعی ، تعداد زیادی عکس و نماد به طور هماهنگ با یکدیگر ترکیب می شوند. چرخ فلک به اندازه تمام صفحه هنگام ورود به صفحه شما را ملاقات می کند ، بنابراین بازدید کنندگان شما می توانند با پروفایل شما آشنا شوند. این الگو در طراحی مدرن ساخته شده است ، که همه چیز را برای ارائه فوق العاده شامل می شود. هنگامی که به صفحه اصلی می روید ، می توانید ابزارهای زیادی مان
اینستا را باز می‌کنم. دور عکس پروفایل دوست‌پسر سابقم نوار سبز است که نشان می‌دهد محتوایی را مخصوص Close Friends به اشتراک گذاشته. دور عکس کراش سابقم صورتی و نارنجی‌ست که نشان می‌دهد محتوایی را به صورت عمومی به اشتراک گذاشته. به نظر شما اول سراغ کدام می‌روم؟ بله، قطعا کراش سابقم!
MS.HEIDARI:1364 | Eshterak = 30 روز از اشتراک شما باقیمانده استgogoli80:00000000 | Eshterak = 1 روز از اشتراک شما باقیمانده استgoldenhawk:123456789 | Eshterak = 09335328665:androidiha | Eshterak = 28 روز از اشتراک شما باقیمانده استshervinmandegarian:77866514 | Eshterak = 20 روز از اشتراک شما باقیمانده است

مثال:
MS.HEIDARI:1364
یوزر: MS.HEIDARI
پسورد:1364

وب سایت فیلیمو یک وبسایت تماشا فیلم و سریال است. جهت ورود اینجا کلیک کنید.

با ما همراه باشید در آینده حتی پیپال هم کرک شده میگذاریم تا روزانه در خانه درآمد داشته باشید.
برای دانلود فیلم ها و سریال های سایت حتما باید در پنل کاربری سایت به ادرس dlnew.xyz ثبت نام کنید و سپس طبق آموزش دانلود شروع به دانلود کنید.
خوب برای شروع وارد آدرس dlnew.xyz بشوید و در قسمت پایین صفحه ثبت نام بزنید.(عکس اول) ۱-دقت کنید بجز نام کامل یا رمز بقیه رو حتما لاتین وارد کنید.
۲-اگر ایمیل ندارید ی چیز الکی که اخرش @gmail.com باشد وارد کنید.البته
اصلا توصیه نمیشه چون اگر رمزتونو گم کنید بدون ایمیل قابل بازیابی نخواهد
بود. ۳-شماره تلفن صحیح وارد کنید.
چاقی و اضافه وزن امروزه یکی از مشکلات بسیاری از افراد شده است. به طوری که شیوع آن در تمامی جوامع و گروه های سنی در جهان با سرعتی هشدار دهنده در حال افزایش است. اضافه وزن در مراحل بالاتر باعث بیماری های جبران ناپذیری می شود. استفاده از داروهای صنعتی هم توصیه نمی شود. اما استفاده از دارو ها و مکمل های گیاهی ضرری ندارد. همراه ستاره سبز باشید تا با شما نکاتی اعجاب آور در مورد استفاده از دارو های گیاهی و کاهش وزن به اشتراک بذاریم.
ادامه مطلب
یکی از تاثیرات خوب بیان روی من این بود که یا کتاب ها دوست شدم البته فقط کتب غیر درسی⁦;-)⁩
به خاطر بسته بودن کتابخانه ها این ایام رفتم اشتراک بینهایت برنامه طاقچه گرفتم
یعنی من شب گرفتم، صبحش پیامک آمد از کتابخانه که به خاطر کورونا و... اشتراک بینهایت طاقچه برای شما فعال شده:/

+ راستی یه تخم مرغ دیگه هم پیدا شد، علاوه بر قبلیا:)
اگر اهل وبگردی هستید اما گاهی سوژه خوبی برای جستجو نمیابید چرا با قطار وبگردی همراه نمی شوید؟
قطار یک سایت اشتراک لینک فارسی است، که درباره موضوعات گوناگون و توسط کاربران عضو به روزرسانی می‌شود و هر لحظه حاوی جدیدترین لینک‌ها و مطالب مفید و جذاب وب می باشد.

هر نوع سلیقه ای که داشته باشید، در قطار وبگردی هموراه محتوایی که به دردتان بخورد وجود دارد. این لینک یکی از صفحات قطار است، و به این صورت عمل می کند که در صفحه اول قطار عنوان خبرها و مق
 زمانی بود که تنها راه اشتراک‌گذاری فایل بین دستگاه اندرویدی و رایانه ویندوزی شما، استفاده از یک کابل USB بود. ولی در این روزها گزینه‌ی بسیار آسا‌ن‌تر و سریع‌تری به نام وایرلس نیز در دسترس است. برنامه‌های زیادی وجود دارند که بدین منظور از قابلیت Wi-Fi بهره می‌برند؛ ولی ما تصمیم داریم در این مطلب، یکی از بهترین و قدرتمندترین برنامه‌های «مدیریت» و «اشتراک‌گذاری» فایل در دستگاه‌های اندرویدی را با نام ES File Manager برای شما معرفی کرده و نحوه ا

دانلود صفحه 1
دانلود صفحه 2
دانلود صفحه 3
دانلود صفحه 4
دانلود صفحه 5
دانلود صفحه 6
دانلود صفحه 7
دانلود صفحه 8
دانلود صفحه 9
دانلود صفحه 10
دانلود صفحه 11
دانلود صفحه 12
دانلود صفحه 13
دانلود صفحه 14
دانلود صفحه 15
دانلود صفحه 16
دانلود صفحه 17
دانلود صفحه 18
دانلود صفحه 19
دانلود صفحه 20
دانلود صفحه 21
دانلود صفحه 22
دانلود صفحه 23
دانلود صفحه 24
دانلود صفحه 25
دانلود صفحه 26
دانلود صفحه 27
دانلود صفحه 28
دانلود صفحه 29
دانلود صفحه 30
دانلود صفحه 31
دانلود صفحه 32
دان
شب بود و ماه بود و بیابان اضافه شد
یک غصه بر ستم کشیِ جان اضافه شد
از سمت قلب خسته ی من ترس و دلهره
از سمت چشم های تو طوفان اضافه شد
موی تو، تور ماهی بی چاره قلب من
قلاب عشق آمد و بر آن اضافه شد
تیرت دقیق آمد و بر شعر من نشست
زخمی عمیق بر دل حیران اضافه شد
از بس خیال در سر من دور می زند
در کوچه ای هزار خیابان اضافه شد
گرمای بی نهایت اهواز بس نبود
توی سرم شلوغی تهران اضافه شد!
می خواستم ببینمت اما نیامدی
فیلی به تنگی دل فنجان اضافه شد
حالا سپیده سر زد
برای امسال در نظر دارم در کنار به اشتراک گذاشتن جزوه های درس درک عمومی ریاضی و فیزیک، حل تست ها و فرستادن فایل های مرتبط (در اینجا، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرامی که تازه راه انداختم)، از حرفای منابع معتبر و دست اول هم استفاده کنم و با ذکر منبع مطالب اونها رو هم به اشتراک بذارم.
یکی از این منابع پیک سنجشه. دو نوشته ی زیر درباره ی انتخاب رشته از سایت همین هفته نامه اورده شده که میتونین نسخه PDF اون رو هر هفته از اینجا دانلود کنین.
برای یک انتخاب ر
سلام. 
دو تا گزینه به منوی بالای صفحه اضافه شد. یکی برای لیست موزیک پیشنهادی و یکی برای لیست فیلم و احتمالا سریال پیشنهادی. 
توی این دو تا بخش فیلم و سریال ها و آهنگایی که دوس دارم رو میزارم. شما هم اگه فیلم خوبی مد نظرتون هست میتونید به لیست اضافه کنید. کامنت بزارید. 
لیست به تدریج آپدیت میشه.
ساختار اصلی یک سند HTML
سند HTML شامل دو بخش اصلی است:
سر. عنصر سر شامل عنوان و متا داده سند وب است.
بدن عنصر بدن حاوی اطلاعاتی است که می خواهید در یک صفحه وب نمایش داده شود.
* برای ایجاد صفحات وب خود با HTML 4 سازگار است، شما قبل از عنصر HTML باید یک اعلامیه نوع سند (DTD) را اضافه کنید. بسیاری از نرم افزارهای نوشتن وب، وقتی یک صفحه وب جدید ایجاد می کنید، به طور خودکار DTD و برچسب های اساسی را به طور خودکار اضافه می کنند.
در یک صفحه وب، اولین تگ (به طور خاص، <html&
مشاهده قبض گاز استان تهران

برای مشاهده کلیک کنید
برای مشاهده آخرین قبض و سوابق قبوض گاز، شماره اشتراک 12 رقمی مندرج در قبض گاز را وارد نمایید.
توجه: برای مشاهده قبض داشتن شناسه اشتراک الزامی است. شناسه اشتراک در قبوض گاز دوره های  گذشته درج شده است.
خیلی وقت است در وبلاگم مطلبی در مورد کامپیوتر یا لینوکس ننوشته‌ام به همین خاطر امروز که درماندگی همکارم در تبدیل یک صفحه اینترنتی به فایل پی‌دی‌اف را دیدم به خودم گفتم الان وقتش است تا راه‌حل مناسب تبدیل هر متنی به پی‌دی‌اف (PDF) در ویندوز را برای خوانندگان وبلاگم به اشتراک بگذارم. 
ادامه مطلب
شاید شما هم بار از کانالها و گروههای تلگرامی استفاده کرده باشید یا خودتان برای اینکه بتوانید مطالب دلخواهتان را با مخاطبین به اشتراک بگذارید برای ساخت کانال اقدام کرده باشید. بسیاری از افراد مدتی مدیریت یک کانال را بر عهده می گیرند و بعد آن را به شخص دیگری واگذار می کنند. برای این کار شما میتوانید شخص دیگری را به عنوان مدیر به کانال اضافه کنید. کافی است وارد کانال تلگرام خود شده و از نوار بالای صفحه نام آن را لمس کنید. در صفحه بعدی گزینه Administr
ضبط صفحه ویندوز کار بسیار آسانی است، به شرط آنکه ابزار مورد نیاز برای این کار را بشناسید. خوشبختانه در این زمینه برنامه‌های متنوعی وجود دارند که می‌توانند نیازتان از فیلمبرداری صفحه نمایش را برآورده کنند. اما شاید دلتان نخواهد که برای ضبط صفحه ویندوز یک نرم‌افزار اضافه روی سیستم‌تان نصب کنید.
سؤال اینجاست که آیا می‌توان با ابزار پیش‌فرض سیستم عامل به ضبط صفحه پرداخت؟ بله، شما برای ضبط صفحه ویندوز شاید به نصب هیچ برنامه‌ جدیدی احتیاج
امروز دفترچه ای که در طول این یکسال فکرها و احساساتم رو توش مینوشتم، به صفحه آخر رسید. اندازه متوسط، شبیه یک نوار کاست، برای ضبط کردن صدای درونم.
براش نوشتم:

به نظر میاد که این یه خداحافظی باشه، اما نیست. چون من تموم نمیشم.
من ادامه دارم، توی هرچیزی که لمس کنم، بنویسم و بکِشم.
تو دوست خوبی بودی که دنیام رو باهاش به اشتراک گذاشتم. ممنونم.
توضیحات صوتی ، همچنین به عنوان توصیف فیلم یا ویدئو توصیف شده ، روایت عناصر اصلی تصویری در یک فیلم برای دسترسی به افراد نابینا یا بینایی کم است.
صداپیشه های توضیحات صوتی همه عناصر مهم بصری آنچه را که روی صفحه اتفاق می افتد روایت می کنند. این روایت شامل توصیف شخصیت ها ، مکان ها ، بیان صورت ، اقدامات و گرافیک است. این آهنگ صوتی اضافی همچنین شامل خواندن هر متن روی صفحه مانند نام بلندگو ، عناوین و اعتبارات است.
توضیحات صوتی تضمین می کند که همه از طی
ویژگی صفحه ساز این امکان را به شما میدهد که چیدمان و طراحی طبق سلیقه خودتان باشد با کمک صفحه سایز تولک میتوانید صفحات دلخواه خود را بسازید این صفحه ساز دارای ویجت های مختلفی است که این امکان را به شما میدهد تا لیست محصولات خودتان را با تنظیمات کاملا دلخواه نمایش دهید.
پنل تنظیمات پوسته    همچنین با استفاده از پنل تنظیمات شما می توانید تغییرات دلخواه در پوسته خود ایجاد کنید    به عنوان مثال شما می توانید تنظیم کنید که سایدبار فروشگاه در سمت
گوگل درون اندروید 4 (Kitkat)، تکنولوژی مبتنی پیاده شدن NFC به صیت اندروید بیم (Android Beam) را رونمایی کرد که بوسیله کمک آن امکان پول اعانه گذاری فایل ها را میان مایه های متنوع و در بور نزدیک حاضر می کرد.باوجوداین، کند ابزار مذکور تو اکوسیستم اندروید هرگز نتواست محبوبیتی مانند AirDrop اپل به مشت آورد. سرعت کُند و دشواربودن روند ارسال ازجمله دلایل استقبال نکردن کاربران از این نرم ادوات حیات. خوشبختانه گوگل تو اندروید ۱۰ با پایان پشتیبانی از این نرم افزار
FabulaTech USB over Network
با استفاده از این نرم افزار شما می توانید یک درایو USB خارجی یا یک پرینتر را روی یک شبکه به اشتراک بگذارید. دستگاه ها، اسکنرها، دوربین ها، کارت خوان ها، اسکنرهای بارکد، PDA ها، USB ها و بسیاری دیگر از ابزارها قابلیت به اشتراک گذاری را ندارند، به عنوان مثال شما باید به صورت نرمال دستگاه USB خود را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر منتقل و اجرا کنید. گاهی اوقات این کار ساده نیست، مخصوصا زمانی که شما به دستگاهی نیاز دارید که در ساختمانی
سایت اشتراک ویدیو شبکه ما          Shabakema.com
سایت اشتراک ویدیو  فیلو               fiilo.ir
سایت اشتراک ویدیو  ویدیوفا           www.vidofa.com
سایت اشتراک ویدیو آپارات             www.aparat.com
سایت اشتراک تماشا                    tamasha.com 
سایت اشتراک ویدیو نماشا            www.namasha.com

معرفی سایت tamasha.com
تماشا یک وب سایت در زمینه اشتراک ویدیو می باشد ( شبیه به آپارات ) که میتوانید کلیپ و فیلم های خود را در آن منتشر کنید و با سایر دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید
برای ورود به سایت تماشا بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://tamasha.com/musicha
کسب درامد آنلاین                           
شاید شما فکر کنید که این عمل غیر ممکنه اما اشتباه نکنین چون حتی در ایران هم میتوان با سایت های ایرانی درامد داشت.                                                                                                                                                                                                                      و برای شما سوال پیش میاد که چه سایت هایی این امکانات رو دار
آپارات
اپارات از سایت های اشتراک ویدیو معروف و قدیمی ک
چگونگی راه اندازی یک صفحه وب با HTML5
این که آیا شما یک طراح صفحه وب با تجربه است یا نه خیلی، شما می توانید یک صفحه HTML5 ساده را به راحتی ایجاد کنید. فقط هر ویرایشگر متن را باز کنید و کد زیر را اضافه کنید:
<! DOCTYPE HTML>
<html lang = "en">
ادامه مطلب
نرم افزار فتوشاپ بدون شک محبوب ترین نرم افزار طراحی و ویرایش عکس در جهان است. اما نسخه های جدید این نرم افزار پا را فراتر گذاشته و مجموعه ای از امکانات انیمیشن سازی و طراحی 3بعدی نیز به آن اضافه شده است.

بعد از نسخه CS6، همه نرم افزارهای جدید ادوبی که با پیشوند CC منتشر شده اند یک قابلیت مهم و مشترک دارند. و آن قابلیت Creative Cloud است. قابلیت Cloud (یا همان ابری) که این روزها زیاد درباره آن میشنویم، به معنای استفاده از فضای ذخیره سازی آنلاین برای دسترسی
نمی‌دانم چقدر از ویژگی اشتراک‌گذاری اندروید استفاده می‌کنید، اما شاید با من هم عقیده باشید که ساختار این منوی اشتراک‌گذاری می‌توانست خیلی بهتر از آن چیزی باشد که اندروید ارائه می‌کند.
این که روی چینش اپ‌های منوی Share کنترلی ندارید به کنار، لینک‌ها را هم نمی‌توان از این طریق به آسانی به اشتراک گذاشت ضمن اینکه
ادامه مطلب
فرمت برخی از مقالات به این صورت است که یک یا چند پاراگراف اول آن که شامل عنوان مقاله، نام نویسندگان و چکیده است به صورت تک ستونه و پاراگراف‌های بعد دوستونه می‌باشد. مشکل موجود در این نوع قالب‌بندی این است که چنانچه در پاراگراف‌های تک ستونه پاورقی اضافه کنید پاراگراف‌های دوستونه به صورت خودکار به صفحه بعد منتقل می‌شوند. برای حل این مشکل در ادامه مطلب با پی‌سی‌لاورز همراه باشید.
ادامه مطلب
فرمت برخی از مقالات به این صورت است که یک یا چند پاراگراف اول آن که شامل عنوان مقاله، نام نویسندگان و چکیده است به صورت تک ستونه و پاراگراف‌های بعد دوستونه می‌باشد. مشکل موجود در این نوع قالب‌بندی این است که چنانچه در پاراگراف‌های تک ستونه پاورقی اضافه کنید پاراگراف‌های دوستونه به صورت خودکار به صفحه بعد منتقل می‌شوند. برای حل این مشکل در ادامه مطلب با پی‌سی‌لاورز همراه باشید.
ادامه مطلب
ادامه مطلب
با استفاده از این نرم افزار شما می توانید یک درایو USB خارجی یا یک پرینتر را روی یک شبکه به اشتراک بگذارید. دستگاه ها، اسکنرها، دوربین ها، کارت خوان ها، اسکنرهای بارکد، PDA ها، USB ها و بسیاری دیگر از ابزارها قابلیت به اشتراک گذاری را ندارند، به عنوان مثال شما باید به صورت نرمال دستگاه USB خود را از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگر منتقل و اجرا کنید. گاهی اوقات این کار ساده نیست، مخصوصا زمانی که شما به دستگاهی نیاز دارید که در ساختمانی
زمانی که شما نامزد می کنید باید در چند ماه (یا سال) آیند خود را آماده برنامه ریزی برای برگزاری مراسم عروسی خود کنید. دوستان و خانواده شما بسیار هیجان زده هستند و نمی توانند منتظر بمانند تا در این راه با شما همگام شوند. ما می دانیم که در این دوره و در این سن و سال، شبکه های اجتماعی به راحتی به شما این امکان را می دهند که هر مرحله و هر قدم از برنامه ریزی عروسی خود را با همه به اشتراک بگذارید، اما این به این معنی نیست که شما باید این کار را انجام دهید
برای امسال در نظر دارم در کنار به اشتراک گذاشتن جزوه های درس درک عمومی ریاضی و فیزیک، حل تست ها و فرستادن فایل های مرتبط (در اینجا و صفحه اینستاگرام وبلاگ)، از حرفای منابع معتبر و دست اول هم استفاده کنم و با ذکر منبع مطالب اونها رو هم به اشتراک بذارم.
یکی از این منابع پیک سنجشه. دو نوشته ی زیر درباره ی انتخاب رشته از سایت همین هفته نامه اورده شده که میتونین نسخه PDF اون رو هر هفته از اینجا دانلود کنین.
برای یک انتخاب رشتۀ خوب چه باید کرد؟  ( ۱ )برای
SHAREit ، برنامه اشتراک گذاری عالی با سرعت انتقال سریع cross-platform و فیدهای آنلاین رایگان از جمله فیلم ، فیلم ، موسیقی ، تصاویر پس زمینه ، GIF. SHAREit همچنین پخش کننده رسانه قدرتمندی را اضافه کرده است که به شما کمک می کند فیلم ها و موسیقی خود را مدیریت و لذت ببرید.
ادامه مطلب
حتما
وقتی صحبت از سئو داخلی (On Page SEO) می شود، شما درباره سرعت لود صفحه،
متا تگ ها، چگالی کلمات کلیدی و… حداقل یک بار مطالبی را شنیده اید.
اما اگر به دنبال یک مرجع کامل و عملی برای سئو داخلی سایتتون هستید، این مطالب میتونه برای شما بسیار ارزشمند باشه.

آموزش پارامترهای موثر در سئو داخلی سایت
۱- استفاده از URL های مناسب سئو
۲- عنوان ها را با کلمه کلیدی آغاز کنید
۳- از تکمیل کننده ها در عنوان صفحه استفاده کنید.
۴- عنوان صفحه را در تگ H1 بگنجانید.
۵- با چ
مرحله ۱
InDesign را باز کرده و به File> New> Document بروید.گزینه چاپ را از بین گزینه های Intent در بالای پنجره انتخاب کرده و Letter را به عنوان اندازه صفحه انتخاب کنید.تعداد صفحات را به ۸ افزایش دهید (در مراحل بعدی می توانید صفحات بیشتری را از صفحه Pages اضافه کنید) و مطمئن شوید که گزینه Facing Pages فعال شده باشد.حاشیه های بالا و بیرونی را روی ۰٫۷۵ ، حاشیه های داخل را روی ۰٫۸۷۵ و حاشیه پایین را روی ۱ تنظیم کنید.یک Bleed 0.25 را به تمام لبه ها به جز لبه داخلی (که باید همچنان
 دو:  شروع پروژه
بعد از این‌که وارد سایت اپ ایونتر شدید، از قسمت پروژه (Project) روی جدید (New) کلیک کنید، تا پروژه‌ای تازه ساخته شود.
نام گزاری پروژه

در پنجره‌ای که باز می‌شود نامی برای پروژه خود انتخاب کنید. به دو چیز دقت کنید:
 نام انتخابی شما باید - متاسفانه- لاتین ( به حروف انگلیسی) باشد. با حروف فارسی مورد قبول پروژه نیست.
در بین حروف انتخابی نباید فاصله باشد. 
من نام (BallBounce) را پیشنهاد می‌کنم که به معنای توپ جهنده است. سپس بر روی اک کلیک کنید

اگر برای سئو سایت خود اینفوگرافیک ایجاد می کنید ، می توانید آنها را به سایت ارسال کنید و از لینک اصلی به عنوان منبع استفاده کنید. این کار برای مواجهه بالقوه ای که می تواند برای شما به ارمغان بیاورد کار بسیار کمی را می طلبد.
بعلاوه ، با توجه به اینکه ایجاد اینفوگرافیک با زمان زیاد می تواند باشد ، این مرحله اضافی یک روش عالی برای به حداکثر رساندن ارزش شما از هر کدام است.
در LinkedIn Pulse منتشر کنید
درست مانند Medium ، LinkedIn Pulse سکویی است که محتوای اصل
خیلی خوب در این درس می‌خوایم در مورد اضافه کردن کلیدواژه‌ها و تحقیق کلیدواژه صحبت کنیم. زمانی که اولین گروه تبلیغاتی‌ گوگل ادوردز رو می‌سازید گوگل به شما ایده‌هایی در سمت راست صفحه می‌ده و در ادامه فرصتی برای وارد کردن یک کلیدواژه به ازای هر خط در سمت چپ.
ادامه مطلب
نحوه ی ساخت گروه، سوپر گروه و کانال
گروه: گروه ها معمولاً برای جمع های خانوادگی و دوستانه کاربرد داشته و می توانید تا 200 نفر را به آن ها اضافه کنید. امکان به اشتراک گذاری فایل، تصویر، ویدئو و گیف نیز در این گروه ها وجود دارد. برای ساخت گروه کافیست در مرحله نخست وارد تلگرام شوید. با ورود به برنامه، از منوی کشویی (عکس پایین) گزینه New Group را انتخاب کنید.
همچنین می توانید از بین مخاطبین به دلخواه افرادی را به گروه اضافه نمایید. در آخر نیز به قسمت وارد
این گروه مخصوص دانش اموزان عزیز درست شده 
در این گروه شما میتوانید سوال هایی که نمیدانید از همه ی درس ها با دانش اموزان دیگر به اشتراک بگذارید 
ودانش اموزان با حل کردن و به اشتراک گذاشتن جواب به شما کمک می کنند شما میتوانید در این گروه تلگرامی
فیلم های اموزشی و متن هاییکه به درس مربوط باشند هم به اشتراک بگذارید به مابپیوندید .ارادت مند شما مدیر گروه سپهر خدادادی
لینک تلگرام گروه: https://t.me/pasokhdaneshamooz
با استفاده از ابزار Endnote در نرم‌افزار ورد می‌توان منابع و مراجع یا برخی توضیحات را در آخرین صفحه فایل ورد درج کرد. حال اگر بخواهید صفحه یا متن جدیدی مانند پیوست یا هر مطلب دیگری را پس از اندنوت اضافه کنید امکان انجام آن در حالت پیش‌فرض در ورد وجود ندارد. برای آشنایی با ترفندهای انجام اینکار در ادامه مطلب با پی‌سی‌ترفند همراه باشید.
ادامه مطلب
گیج فشار ویکا مدل 232.50
پرشر گیج ویکا 232.50 دارای ویژگی های زیر می باشد : سایز صفحه :63،100،160 میلی متر
کلاس دقت اندازه گیری : برای صفحه 63: 1.6 ,  برای صفحه 100 و 160 :1.0
پروس کانکشن : برای صفحه 63 : 1/4 اینچ , برای صفحه 100 و 160 :1/2 اینچ
بازه اندازه گیری فشار :
برای صفحه 63: 0….1 بار تا0….1000بار , برای صفحه 100: 0….1 بار تا0…1600بار , برای صفحه 160: 0….1بار تا 0…1600بار
متریال المت فشار : Stainless steel 316L , شیشه :Laminated safety glass
راست گویی رو همیشه باید سرلوحه خودت قرار بدی ، وقتی یه خبر می شنوی یا یه چیزی رو می بینی شاید شخصیت ضعیفت مدام تو رو هدایت کنه به اشتراک گذاری اون خبر ، فرقی نداره که این اشتراک گذاری چی باشه چه به اعضای خونوادت بگی ، چه به دوستت و چه توی اینترنت پخشش کنی ، کارت اشتباست !
الان یکی از معضلاتی که دامن گیر جامعه و تک تک ما هم شده همین موضوع هست ، صحبتم رو با فهم و آگاهی جامعه و مردم اشتباه نگیرید ولی واقعا خیلی از چیزها رو نه باید فهمید و نه باید فهم
معرفی وب سایت pinterest.co.uk
سایت pinterest.co.uk در زمینه ی اشتراک عکس فعالیت میکند / یعنی کاربران میتوانند عکس های خود را در ابن وب سایت اشتراک گذاری کنید و چیزی شبیه به اینستاگرام می باشد.
برای ورود به این سایت بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://www.pinterest.co.uk/pin/840413980448644664/
https://www.pinterest.co.uk/pin/840413980448644659/
تبلیغات در فضای مجازی به خصوص تبلیغات اینستاگرام, یکی از روش های بازاریابی نوین و جدید برای افزایش فروش رستوران است. اینستاگرام با بیش از 500 میلیون کاربر ماهانه یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات رایگان است,  که می‌تواند اثر قابل توجهی بر فروش رستوران و افزایش مشتری رستوران داشته باشد. اکثر رستوران ها و فست فود ها یا کیترینگ ها در ایسنتاگرام صفحه مخصوص به خود را دارند.  اما نمی‌توانند از صفحه رستوران خود به اندازه کافی بهره ببرند. در این م
معرفی سایت bookmarkbirth.com
سایت مربوطه در زمینه اشتراک گذاری لینک می باشد که میتوانید لینک های مورد علاقه خود را با سایر دوستان به اشتراک بگذارید
جهت ورود به سایت فوق بر روی لینک ذیل کلیک کنید
http://bookmarkbirth.com/story4941935/download-new-music-mohsen-ebrahimzadeh
هشتگ ها در اینستاگرام به دو دسته  Branded و Community تقسیم می شوند:
Branded Hashtags
حدود 70 درصد از هشتگ های اینستاگرام جزء این نوع محسوب می شوند. اغلب این نوع از هشتگ ها استفاده تجاری و بازاریابی دارند و مختص به شرکت و برند هستند و آنها را می توان شامل نام شرکت، محصولات و یا کمپین های تبلیغاتی دانست.
از مزیت های این آن می توان به داشتن قابلیت ارائه آمار دقیق اشاره کرد. به عنوان مثال شما به منظور بررسی وضعیت کمپین تبلیغاتی خود می توانید هشتگ مربوط به آن را سر
مجموعه پادکستهای «بِه‌شید» تلاش من برای به اشتراک گذاشتن نتایج تلاش‌هایم برای رسیدن به راه‌حل‌هایی آسان و کارآمد برای تغییر، کنار گذاشتن تنبلی و رسیدن به حال خوب است.

این پادکستها در کانال بِه‌شید در سایت شنوتو و در صفحه‌ی پادکست بِه‌شید در اینستاگرام هم بارگذاری شده و می‌شوند، ان‌شاءالله.

کانال بِه‌شید در شنوتو
صفحه‌ی پادکست بِه‌شید در اینستاگرام
مغالطه‌ی اشتراک لفظ
سعادت غایت زندگی انسان است. 

غایت زندگی انسان مرگ است. 
پس سعادت انسان همان مرگ است. 
کشف مغلطه: مشترک دانستن معنای غایت در مقدمه اول و دوم، در حالی که غایت در جمله اول به معنای هدف نهایی افرینش انسان است و در جمله اول عاقبت نهایی زندگی در دنیا است. از این جهت حد وسط رعایت نشده است. 

این مغالطه شایع ترین و رایج ترین مغالطه است که محدود در اسم نیست بلکه در فعل و حرف نیز اتفاق می افتد.
مغالطه‌ی اشتراک اسم، مثل:
او و همسرش پن
ویژگی صفحه ساز این امکان را به شما میدهد که چیدمان و طراحی طبق سلیقه خودتان باشد با کمک صفحه سایز تولک میتوانید صفحات دلخواه خود را بسازید این صفحه ساز دارای ویجت های مختلفی است که این امکان را به شما میدهد تا لیست محصولات خودتان را با تنظیمات کاملا دلخواه نمایش دهید.
پنل تنظیمات پوسته    همچنین با استفاده از پنل تنظیمات شما می توانید تغییرات دلخواه در پوسته خود ایجاد کنید    به عنوان مثال شما می توانید تنظیم کنید که سایدبار فروشگاه در سمت
سلام ....
از همه شما به خاطر این که وقت میزارین و وبلاگ منو دنبال میکنید ممنونم .
این مطالب و عکس هایی که میزارم همشونو خودم گرفتم . ( اگه کیفیت پایینه معذرت میخوام ).
به حمایت تک تکتون نیاز دارم .
اگه از خوندن  وبلاگ من لذت بردین لطفا به اشتراک بزارین .
از قسمت آبی رنگ پایین صفحه (پشتیبانی) میتونین با من در ارتباط باشین و سوالاتونو بپرسین .
آهنگی که تو وبلاگ گذاشتم یه  آهنگ به زبان تالشیه امیدوارم از شنیدنش لذت ببرین .
نظر فراموش نشه دوستان .
این تاز
 مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان زرند در جمع خبرنگاران :
تابستان امسال مشکل قطعی برق در زرند نخواهیم داشت
صبح امروز 17 تیر ماه، احسان قاسمیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اعلام کرد: انشالله تابستان امسال دچار قطعی برق در شهرستان نخواهیم شد.
به گزارش خبرنگار ندای زرند ، وی با بیان اینکه تا کنون 56 هزار اشتراک در شهرستان زرند به ثبت رسیده است گفت: از این پنجاه شش هزار اشتراک 85 درصد مربوط به مشترکین خانگیست و مابقی مربوط به بخش‌های کشاورزی، صنع

آموزش ضبط فیلم از صفحه نمایش در آیفون

آموزش ضبط ویدیو از صفحه نمایش آیفون

شما می خواهید از صفحه نمایش خود بر روی آی فون خود فیلم تهیه کنید. بر خلاف بسیاری از گوشی های آندروید،که هیچ روش واضح برای انجام آن وجود دارد، اما اپل دارای قابلیت ضبط صفحه نمایش در iOS است - شما فقط باید بدانید که چگونه آن را پیدا کنید.
ادامه مطلب
معرفی وب سایت lenzor.com
لنزو یک سایت اشتراک گذاری عکس ( شبیه به ایسنتاگرام ) می باشد که میتوانید عکس های مورد علاقه خود را در آن اشتراک گذاری کنید.
برای ورود به سایت لنزور بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://www.lenzor.com/photo/dashboard/main/username/erison
شرکت آمازون به شکل رسمی سرویس پخش ویدیویی خودش را در ۲۰۰ کشور مختلف عرضه کرد. آمازون قبلا گفته بود که می‌خواهد چنین کاری انجام دهد و حالا مشخص شده که این اتفاق اجرایی شده است. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که ایران و چین جزو کشورهایی که می‌توان از این سرویس استفاده کرد، نمی‌شوند.
برای استفاده از سرویس آمازون پرایم باید اشتراک ماهانه یا سالانه داشته باشید. قیمت اشتراک ماهانه‌ی این سرویس ۲.۹۹ دلار اعلام شده است. البته هفت روز اشتراک رای
دانلود افزونه صفحه ساز وردپرس
Elementor Pro نسخه 2.5.8 : افزونه صفحه ساز Elementor Pro این امکان را به
شما میدهد تا صفحاتی با جذابیت خاص طراحی نمایید . افزونه المنتور نسخه
حرفه ای طراحی صفحات را به قدری اسان نموده که شما تمامی ابزارهای مورد
نیاز صفحه سایت خود را با کشیدن و رها کردن انجام می دهید
همچنین
افزونه Elementor Pro دارای حالت ویرایش زنده کدهای css و طراحی صفحات به
صورت زنده می‌باشد که به شما این امکان را می‌دهد تا از روند طراحی خود
کاملا آگاه شده و صفح
آموزش استاندارد زبان ترکی آذربایجانی از پایه و با الفبا
⏮ تدریس پله‌ای گرامر و واژگان با هم
⏮ اضافه شدن مجموعه ویدئوهای آموزشی آنلاین
⏮ اضافه شدن بخش ضرب‌المثل‌ها
⏮ اضافه شدن بخش سخن بزرگان
⏮ اضافه شدن بخش کتابخانه و مکالمه بصورت اولیه@azerbaycan_turki@turkce_fa
[عکس 720×1280]
مشاهده مطلب در کانال
کوتاه کننده لینک ریزی چیست؟
کوتاه کننده لینک ریزی یک سرویس رایگان است که با آن میتوانید لینک های طولانی خود را به یک لینک کوتاه تبدیل کنید تا به راحتی آن‌ها را به اشتراک بگذارید. ریزی علاوه بر کوتاه کردن لینک های شما، امکان کسب درآمد به ازای هر بازدید از لینک های کوتاه شده را به شما میدهد. برای کسب درآمد ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید، سپس لینک کوتاه کنید و لینک های خود را به اشتراک بگذارید تا به ازای هر بازدید از آن ها به درآمد شما اضافه
کوتاه کننده لینک ریزی چیست؟
کوتاه کننده لینک ریزی یک سرویس رایگان است که با آن میتوانید لینک های طولانی خود را به یک لینک کوتاه تبدیل کنید تا به راحتی آن‌ها را به اشتراک بگذارید. ریزی علاوه بر کوتاه کردن لینک های شما، امکان کسب درآمد به ازای هر بازدید از لینک های کوتاه شده را به شما میدهد. برای کسب درآمد ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید، سپس لینک کوتاه کنید و لینک های خود را به اشتراک بگذارید تا به ازای هر بازدید از آن ها به درآمد شما اضافه
قالب بروک یک تم وردپرس متنوع برای مقاصد مختلف است که بر خلاقیت، کارایی و تنوع در ساخت سایت تأکید دارد. همراه با بیش از 30 عنصر قابل تنظیم برای صفحه اصلی، بیش از 20 طرح برای وبلاگ ها و نمونه کارها، پلاگین های پولی مانند صفحه ساز WPBakery و اسلایدر رولوشن، مگا منو، نصب با 1 کلیک و ….
ویژگی های کلیدی قالب فروشگاهی بروک    بیش از 32 صفحه اصلی واکنش گرا    بیش از 21 طرح بندی برای وبلاگ (طرح تنها ، طرح آرشیو)    بیش 22 طرح برای نمونه کارها    بیش از 18 طرح برای
گیج فشار ویکا مدل 232.50
پرشر گیج ویکا 232.50 دارای ویژگی های زیر می باشد : سایز صفحه :63،100،160 میلی متر
کلاس دقت اندازه گیری : برای صفحه 63: 1.6 ,  برای صفحه 100 و 160 :1.0
پروس کانکشن : برای صفحه 63 : 1/4 اینچ , برای صفحه 100 و 160 :1/2 اینچ
بازه اندازه گیری فشار :
برای صفحه 63: 0….1 بار تا0….1000بار , برای صفحه 100: 0….1 بار تا0…1600بار , برای صفحه 160: 0….1بار تا 0…1600بار
متریال المت فشار : Stainless steel 316L , شیشه :Laminated safety glass
WIKA pressure gauge 232.50
میخوایم یک یا چندید لایه به پروژه اضافه کنیم.
خب اول از همه باید بدونیم که لایه ها به چه دردی میخورن.
خب بزارین یه مثال بزنم ؛ فرض میکنیم که میخوایم به پشزمینه یا پس زمینه ی یه عکسی چند تا ابر اضافه کنیم . خب برای راحتی کار ما میایم عکس خودمون رو روی یک لایه قرار میدیم و عکس ابری رو هم که از قبل تهیه کردیم رو روی یه لایه ی جداگانه . اینطوری عکس ها به همدیگه نمیچسبن و میتونیم با هرکدومشون بصورت جداگانه کار بکنیم.
خب من اینجا میخوام روی یک عکس یک متن
میخوایم یک یا چندید لایه به پروژه اضافه کنیم.
خب اول از همه باید بدونیم که لایه ها به چه دردی میخورن.
خب بزارین یه مثال بزنم ؛ فرض میکنیم که میخوایم به پشزمینه یا پس زمینه ی یه عکسی چند تا ابر اضافه کنیم . خب برای راحتی کار ما میایم عکس خودمون رو روی یک لایه قرار میدیم و عکس ابری رو هم که از قبل تهیه کردیم رو روی یه لایه ی جداگانه . اینطوری عکس ها به همدیگه نمیچسبن و میتونیم با هرکدومشون بصورت جداگانه کار بکنیم.
خب من اینجا میخوام روی یک عکس یک متن
زبان نشانه گذاری (HyperText (HTML یک زبان نشانه گذاری  برای ایجاد یک صفحه وب است. وب سایت ها معمولا در یک مرورگر وب مشاهده می شوند. آنها می توانند نوشتن، لینک ها، عکس ها و حتی صدا و ویدئو باشند. HTML برای علامت گذاری و توصیف هر یک از این نوع محتویات استفاده می شود تا مرورگر وب بتواند به درستی آنها را نمایش دهد. HTML همچنین می تواند برای اضافه کردن اطلاعات متا به یک صفحه وب استفاده شود. اطلاعات متا معمولا توسط مرورگرهای وب نمایش داده نمی شود و اطلاعاتی در م
برنامه جدید تنظیم شده Facebook برای کمک به زوجین در کنار هم قرار گرفته استتنظیم شده یک برنامه رسانه اجتماعی است ، اما فقط برای دو نفر در یک رابطه است که می توانند به صورت خصوصی یادداشت ها ، برچسب ها و آهنگ ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.تیم آزمایشی محصولات جدید فیس بوک برنامه ای را با نام تنظیم شده برای کمک به زوجین برای به روز ماندن در کنار یکدیگر راه اندازی کرده اند. اساساً ، این یک بستر رسانه اجتماعی است ، اما فقط برای شما و دیگری مهم است. یا
حل تمرین ریاضی پنجم فصل دوم
ریاضی پنجم فصل دوم با جواب در یک فایل ورد در 41 صفحه تهیه شده است  که امروز ما در سایت دانشکده ها در این پست برای کاربران عزیز و دوست داشتنی قرار خواهیم داد .که این نمونه فایل مناسب برای دانش آموزان دبیران و اولیای گرامی ، ما بطور نمونه قسمتی از متن فصل اول ریاضی ۵ را در قسمت زیر برای کاربران قرار خواهیم داد. این گام به گام ریاضی پنجم با جواب می توانید پاسخ تمامی فعالیت ها ی درسی را درون این کتاب دریافت کنید ، و بطو
این گروه مخصوص دانش اموزان عزیز درست شده 
در این گروه شما میتوانید سوال هایی که نمیدانید از همه ی درس ها با دانش اموزان دیگر به اشتراک بگذارید 
ودانش اموزان با حل کردن و به اشتراک گذاشتن جواب به شما کمک می کنند شما میتوانید در این گروه تلگرامی
فیلم های اموزشی و متن هایی که به درس مربوط باشند هم به اشتراک بگذارید به مابپیوندید .ارادت مند شما مدیر گروه سپهر خدادادی
لینک تلگرام گروه: https://t.me/pasokhdaneshamooz
متا تگ عنوان برگه (Meta title tag) برای گزینش تیتر صفحات تارنما بکار می رود و نشان دهنده نسبی محتوای ورقه می باشد . 
چرا 
بایستی به عنوان کاغذ اهمیت بدهیم؟ عنوان ورقه تاثیر زیادی بر سئو وبسایت شما خواهد داشت و می‌توانید با توصیف صحیح آن مقدار محل ورود تارنما خود از گوگل را افزایش دهید . 
سئو در مشهد
در ادامه عوارض اینکه چرا می بایست به سئو تیتر ورقه اهمیت بدهیم را ذکر میکنیم: 
نمایش 
تیتر برگه در مرورگرها مرورگرهای مالامال استعمال مثل فایرفاکس، گو

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع تعمیرات وفروش لوازم جانبی تلفن همراه